Arkadia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Smyros Resort Ocena: 10,0

„Piękne położenie przy małym porcie ,sympatyczny właściciel ktory nie mowi po angielsku ale jego córki tak,super basen,bardzo dobre jedzenie(trochę małe porcje) i śniadania. Super winko za 13e.”

• Leto Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa z indywidualnym podejściem do gościa. Czysto w pokojach. Cisza. Dobra lokalizacja w samym centrum miasteczka i relacja ceny do jakości. Wystrój z lat 70 co mi akurat bardzo się podoba. ”

• Sunset Hotel Ocena: 9,6

„Wspaniała lokalizacja. Widok na morze i ten szum fal. To jest to!!!”

• Dimitras House Ocena: 9,6

„Cudowna gospodyni, cudownie czysto. Taras gdzie można usiąść. Parking ogrodzony przy domu. Cicho i spokojnie.”

• Hotel Papanikola Ocena: 10,0

„Rustykalny obiekt z ciekawym klimatem. Wspaniałe widoki i jedzenie. Dość tanio.”

• Hotel Papanikola Ocena: 10,0

„Absolutnie fantastyczne miejsce. Hotel w zacisznej miejscowości z pięknym widokiem. Cisza i kontakt z przyrodą. Dobrze wyposażony pokój. Cudowne śniadania, możliwość zamówienia jedzenia i napojów także wieczorem. Sympatyczni gospodarze - warto korzystać z ich rekomendacji co zwiedzić i gdzie zjeść.”

• Natura Hotel Vytina Ocena: 10,0

„Witam,jestem zachwycona Hotelem Natura Vytina.Pokój czysty,wygodne łózka,cały obiekt ogrodzony,położony na skraju lasu z fantastycznym widokiem.Pani właścicelka przesympatyczna,zrobiła nam królewskie śniadanie,zapiekankę z fetą-palce lizać ,świeży sok pomarańczowy i pyszną kawę.Polecam serdecznie ten obiekt.”

• Hotel Blue Sea Ocena: 10,0

„Bardzo czyste i dobrze wyposażone pokoje. Obiekt położony przy samej plaży. Leżaki na wyposażeniu obiektu. Winda, nie trzeba biegać z walizkami po schodach. Kontakt w jęz. angielskim trochę utrudniony ale znajomość kilku słów, dołożyć gestykulację i można się dogadać.”

• „Bardzo duży pokój z czysta łazienką. Miła obsługa. Pyszny omlet na śniadanie.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Arkadia

na podstawie 2 507 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com