Arumeru Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Equator Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemny hotel z pięknym ogrodem. Pokój z widokiem na ogród cieszy mocno oko. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Hotel położony w lepszej dzielnicy, jest również ochrona, więc czuliśmy się jak w oazie :) w pobliżu jest muzeum, więc warto się wybrać :) duży plus za ciepłą wodę i przeeepyszne jedzenie w restauracji. Obsługa miła, pomocna i uśmiechnięta. W pokojach tv z anglojęzycznymi kanałami.”

• Arusha Holiday Ocena: 7,9

„Wspaniałe miejsce!!! Mieszkacie wraz z rodziną w domu, na podwórku pasie się krowa a wokół biegają kury:) niesamowita atmosfera, bardzo mili ludzie. Warunki są proste, ale jest bardzo czysto. Gospodarz Hope gotuje dla wszystkich lokalne jedzenie. Warto wyjść na spacer po ulicy, która jest tak na prawdę ubitą, nierowną gliną, wzdłuż której zobaczyć można.prawdziwe życie mieszkańców Arushy, którego nie zobaczycie z okna samochodu. Niesamowite miejsce na nocleg przed lub po safari, zupełnie inne niż hotele, hostele itp. Polecamy!! ”

• Arusha Crown Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja.”

• Hekima House Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, bardzo miły i pomocny personel. Wygodne łóżka i czyste pokoje. Polecam”

• „Rzeczywistość zgodna z ofertą.Dobre i obfite śniadanie”

• „Śniadania, możliwość zjedzenia kolacji w hotelu, bardzo smacznej i niedrogo”

• Sinzia Villas Ocena: 8,3

„Obsluga I sniadania”

• „miłe dla oka miejsce, smaczna kuchnia”

• Sinzia Villas Ocena: 8,8

„Bardzo miła i pomocna obsługa oraz właściciel, smaczne śniadania i ważne ,że mogliśmy zostawić nasze bagaże w pokoju przez nas zajmowanym na czas wyjazdu na safari.”

• Hekima House Ocena: 10,0

„Polecam nocleg w Hekima House każdemu kto akurat będzie w Aruszy. Warunki są typowo afrykańskie i udogodnienia bardzo dobre jak na miejsce, ale za to gościnność to zupełnie inny poziom. Życzę sobie, aby każdy hotel, hostel, czy pensjonat, do którego się udam, miał takich gospodarzy jak Hekima House. Jedyne czego żałuję to, że nie zarezerwowaliśmy safari w Hekima. Po rozmowie z ich przewodnikami stwierdzam, że sam program jak i wiedza przewodnika przewyższała konkurencję, z którą odbyliśmy wycieczkę.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Arumeru

na podstawie 64 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Arumeru – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie