Arusha Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Mvuli Hotels Arusha Ocena: 10,0

„Outstanding service”

• Equator Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemny hotel z pięknym ogrodem. Pokój z widokiem na ogród cieszy mocno oko. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Hotel położony w lepszej dzielnicy, jest również ochrona, więc czuliśmy się jak w oazie :) w pobliżu jest muzeum, więc warto się wybrać :) duży plus za ciepłą wodę i przeeepyszne jedzenie w restauracji. Obsługa miła, pomocna i uśmiechnięta. W pokojach tv z anglojęzycznymi kanałami.”

• Arusha Holiday Ocena: 7,9

„Wspaniałe miejsce!!! Mieszkacie wraz z rodziną w domu, na podwórku pasie się krowa a wokół biegają kury:) niesamowita atmosfera, bardzo mili ludzie. Warunki są proste, ale jest bardzo czysto. Gospodarz Hope gotuje dla wszystkich lokalne jedzenie. Warto wyjść na spacer po ulicy, która jest tak na prawdę ubitą, nierowną gliną, wzdłuż której zobaczyć można.prawdziwe życie mieszkańców Arushy, którego nie zobaczycie z okna samochodu. Niesamowite miejsce na nocleg przed lub po safari, zupełnie inne niż hotele, hostele itp. Polecamy!! ”

• Arusha Crown Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja.”

• Hekima House Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, bardzo miły i pomocny personel. Wygodne łóżka i czyste pokoje. Polecam”

• „Rzeczywistość zgodna z ofertą.Dobre i obfite śniadanie”

• „Śniadania, możliwość zjedzenia kolacji w hotelu, bardzo smacznej i niedrogo”

• Sinzia Villas Ocena: 8,3

„Obsluga I sniadania”

• „miłe dla oka miejsce, smaczna kuchnia”

• Sinzia Villas Ocena: 8,8

„Bardzo miła i pomocna obsługa oraz właściciel, smaczne śniadania i ważne ,że mogliśmy zostawić nasze bagaże w pokoju przez nas zajmowanym na czas wyjazdu na safari.”

2 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Arusha

na podstawie 36 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Arusha – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie