Asturia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, dobra i tania restauracja na dole, piękny widok z okna ”

• Hotel Don Pepe Ocena: 10,0

„Hotel przepięknie położony nad samym oceanem, w cichej, spokojnej okolicy willowej, 5 minut spacerem do centrum miasta. Bezpośrednio z hotelu wyjście na nadmorską promenadę i przepiękną plażę. Pokoje komfortowe, bardzo przestronne i czyste, balkon ze spektakularnym widokiem na ocean, łóżka bardzo duże i wygodne. Dostępne miejsca parkingowe zarówno na ulicy za hotelem, jak i - odpłatnie - w garażu podziemnym. Świetnie działające wi-fi! Przepyszne śniadania - szwedzki stół, wyjątkowo dobra kawa, sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy do śniadania, duży wybór lokalnych wędlin, pyszne, zawsze świeże pieczywo, zarówno pszenne, żytnie jak i kukurydziane. Personel hotelu przemiły, zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy w razie potrzeby. Było pięknie i chętnie tam wrócimy :) Hotel jest w świetnym miejscu, idealnym dla osób chcących zwiedzić okolice, zrobić wypad do Picos de Europa czy też zwiedzić okoliczne prehistoryczne jaskinie. Zdecydowanie polecam!!!”

• „Bardzo dobry hotel ze świetnym personelem.”

• Hotel Pasaje Ocena: 10,0

„Wyjątkowo życzliwe panie w recepcji. Jedna z pań (nie spytałam niestety o imię) bardzo nam pomogła i bardzo szybko uzyskała niezbędne dla nas informacje, gdy mieliśmy problem z autem. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni! Lokalizacja hotelu świetna. Wspaniały widok z okna, przez palmy na port i promenadę. Wygodny, przyjemny, czysty pokój. Wygodna łazienka z oknem.”

• Hotel Sablón Ocena: 10,0

„Miły, życzliwy i pomocny personel. Hotel jest atrakcyjnie usytuowany, przy samej plaży i blisko portu. Wygodny, czysty pokój z balkonem i z dużą łazienką. Wygodne łóżko. Bardzo smaczne śniadanie, które można zjeść na tarasie nad plażą. Możliwość bezpłatnego parkowania w pobliżu hotelu. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Picos de Europa.”

• „Piękna lokalizacja hotelu, w sąsiedztwie deptak wzdłuż rzeki, kilkanaście minut spacerem do centrum miasta. W holu hotelu miejsce z kanapami, można spokojnie wypocząć w trochę większej przestrzeni niż pokój.”

• „Hotel ma już swoje lata. Kupiliśmy duży, komfortowy pokój, była czysta pościel, porządny telewizor z dużym ekranem, ładna, bardzo wygodna łazienka. Do deptaka nad oceanem ok. 600 m. - bardzo bezpieczny spacer przez miasto.”

• Hotel 40 Nudos Ocena: 7,1

„Dobra lokalizacja w centrum, hotel stosunkowo nowy, bar przy hotelu”

• Exe Oviedo Centro Ocena: 9,2

„Hotel blisko dworca i jednej z głównych ulic, ale świetnie wyciszony. Duży, przestronny pokój z wygodną łazienką, dobrze działającą klimatyzacją i potrzebnymi udogodnieniami. 10 minut piechotą na starówkę. Miły, sympatyczny personel. Smaczne i urozmaicone śniadanie. Bardzo wygodny hotel zarówno dla osób przejazdem, jak i na dłużej.”

• Ibis Budget Oviedo Ocena: 9,2

„czysto,schludnie , blisko centrum i starówki , ciepła woda , dobre wi-fi”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Asturia

na podstawie 21 426 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com