Athens Marathon Route Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hellinis Hotel Ocena: 8,3

„Śniadania bardzo smaczne, duży wybór, niczego nie brakowało. Pokój duży, z klimatyzacja. Przyjazna obsługa, chętna do pomocy. Żadnych zarzutów. ”

• Cabo Verde Hotel Ocena: 9,2

„Pięknie położony, 30 minut od lotniska. Bardzo miła i pomocna obsługa. ”

• Pergamos Hotel Ocena: 7,1

„Personel który był bardzo pomocny ”

• Apollo Hotel Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja i balkon z pięknym widokiem na Akropol. Lodówka w pokoju- super rzecz. Piekarnia-bistro 100m od hotelu, a w niej super pieczywo, dania ciepłe i extra desery.”

• Villa Orion Hotel Ocena: 8,8

„Miła obsługa, codziennie sprzątane pokoje, bardzo blisko morza i przystanku autobusowego”

• Athens Delta Hotel Ocena: 9,2

„Miła obsługa, śniadania na miejscu, codziennie świeże ręczniki, dobra lokalizacja, niezbyt głośno, w pobliżu dużo knajpek i sklepów, do metra chwila.”

• Ares Athens Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa. Standard hotelu zgodny z opisem. Dobra lokalizacja (b. blisko metro), ale dość głośno - pomimo zamkniętych okien. Na krótki pobyt - polecam.”

• Nefeli Hotel Alimos Ocena: 6,2

„Lodówka w pokoju, duże i wygodne łóżko. Sejf i duża szafa. Plaża po drugiej stronie ulicy - 5min drogi.”

• Hotel Chris Ocena: 10,0

„Wszystko w jak najlepszym porządku. Nocowałem jedna noc podczas przejazdu w tym rejonie.”

• Elikon Ocena: 10,0

„Znakomity czysto kawa ,herbata sprzatanie codziennie polecam. Wszędzie blisko metro obok.”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Athens Marathon Route

na podstawie 4 559 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com