Attergau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Blumenhof Ocena: 8,3

„Pobyt w tym hotelu mogę uznać za bardzo udany. Miła obsługa, komfortowy pokój, czysto i spokojnie. Zameldowalem się ok.godziny 20 bez żadnego problemu. Miejscowość Hipping blisko autostrady, miasteczko ciche i spokojne. Polecam.”

• Hotel Alpenblick Ocena: 7,1

„Widoki z okna byly rewelacyjne. Podobnie na werandzie sniadaniowej. Piekne widoki gorskie.”

• Hotel Irmgard Ocena: 10,0

„Malowniczo położony hotel, z widokiem na góry oraz jezioro Attersee. Przemiła i pomocna obsługa zarówno w recepcji, jak i podczas posiłków. Bardzo smaczne śniadania. Duży i przestronny pokój. Świetna baza wypadowa do takich miast jak np. Salzburg, Hallstatt, Berchstengaden, Sankt Gilgen i innych. Nasz pobyt oceniamy na szóstkę i chętnie wrócimy w to miejsce i do tego hotelu. Serdecznie pozdrawiamy zwłaszcza Panią z recepcji i dziękujemy za wszystko! ”

• Seepoint Ocena: 10,0

„Wszystko zgodnie z opisem. Brak jakich kolwiek zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam”

• Gasthof Rosslwirt Ocena: 7,9

„Przyjemna atmosfera, przytulna restauracja, miła obsługa.”

• Gasthof Rosslwirt Ocena: 8,3

„Kameralny pensjonat , dobra lokalizacja, przyzwoite śniadania , bardzo nam się podobał jako przystanek w podróży”

• Seepoint Ocena: 8,8

„Obiekt przyjemny, przystosowany raczej pod większe grupy, domek był czysty i wygodny. Właścicielka bardzo uprzejma. Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie.”

• „Rozmiar pokoju”

• Hotel Blumenhof Ocena: 10,0

„Śniadania skromne, ale w porządku. Całkiem spory wybór i dużo miejsca”

• Hotel Blumenhof Ocena: 9,2

„Wspaniały widok z okna i balkonu, pokój duży i wygodny. Wokół cisza i spokój. Dobre miejsce na nocleg tranzytowy.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Attergau