Attersee Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpenblick Ocena: 7,1

„Widoki z okna byly rewelacyjne. Podobnie na werandzie sniadaniowej. Piekne widoki gorskie.”

• Hotel Irmgard Ocena: 10,0

„Malowniczo położony hotel, z widokiem na góry oraz jezioro Attersee. Przemiła i pomocna obsługa zarówno w recepcji, jak i podczas posiłków. Bardzo smaczne śniadania. Duży i przestronny pokój. Świetna baza wypadowa do takich miast jak np. Salzburg, Hallstatt, Berchstengaden, Sankt Gilgen i innych. Nasz pobyt oceniamy na szóstkę i chętnie wrócimy w to miejsce i do tego hotelu. Serdecznie pozdrawiamy zwłaszcza Panią z recepcji i dziękujemy za wszystko! ”

• „Fantastyczne położenie, bogate śniadania, świetna atmosfera, bardzo pomocny personel, możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego”

• Haus Christine Ocena: 10,0

„Atmosfera,bliskość do ciekawych miejsc.Czysto.”

• Seepoint Ocena: 10,0

„Wszystko zgodnie z opisem. Brak jakich kolwiek zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam”

• Hotel Attersee Ocena: 9,6

„Świetny widok z pokoju. Pyszne śniadanie. Pokój super dostosowany do osoby poruszającej się na wózku.”

• „Rozmiar pokoju”

• Hotel Blumenhof Ocena: 10,0

„Śniadania skromne, ale w porządku. Całkiem spory wybór i dużo miejsca”

• Hotel Blumenhof Ocena: 9,2

„Wspaniały widok z okna i balkonu, pokój duży i wygodny. Wokół cisza i spokój. Dobre miejsce na nocleg tranzytowy.”

• „Niesamowity widok z okien, bardzo czysto w całym obiekcie i dookoła niego, miła właścicielka z którą można się dogadać. Cisza która tam panuje, to zdecydowanie atut tego miejsca, polecam każdemu, kto ceni sobie spokoj podczas wypoczynku.”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Attersee

na podstawie 1 380 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com