Wyspy Sarońskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Było bardzo czysto i stosunkowo blisko do wszystkich głównych atrakcji.”

• Economy Hotel Ocena: 8,3

„Ekonomiczny hotel w przyzwoitej cenie. Ma wszystko co niezbędne do przenocowania. Za to personel bardzo mily i pomocny. ”

• Orpheus Hotel Ocena: 6,2

„Sympatyczny i bardzo uprzejmy personel, zawsze służący pomocą. Na plus możliwość skorzystania z ręczników i kosmetyków dla gości. Bardzo atrakcyjna cena.”

• Galaxy Hotel Ocena: 5,6

„Lokalizacja blisko mariny Kalamaki.”

• Athens Choice Ocena: 7,5

„Hotel w stosunku do ceny ok. Codziennie wymieniano ręczniki i sprzątano. Blisko metro i główny plac.”

• Athens Delta Hotel Ocena: 7,1

„- cena - lokalizacja”

• Hotel Platon Ocena: 9,6

„Wszytko bylo ok, sniadanie smaczne z mozliwoscia wyboru co komu pasuje. Czysto i schludnie. Codziennie posprzatany pokój. Łożka wygodne a posciel czysciutka. Blisko do dworaca kolejowego.”

• „Balkon z kanapą i widokiem na morze - bezcenne. Cudowny widok na morze przy dobrym śniadaniu. Przemiła obsługa.”

• Bedway Athens Hostel Ocena: 10,0

„Super lokalizacja w samym centrum Aten, blisko metra Neos Kosmos. Wszystko czyste i nowe, personel bardzo mili, chętnie odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i polecili mi fajne miejsca w pobliżu. Na pewno tu wrócę. Polecam”

• „Wygodne łóżko . TV . Basen . Śniadania obfite .”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wyspy Sarońskie

na podstawie 13 682 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com