Owernia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hôtel le Lion Ocena: 9,6

„Jedzenie -sniadabia, położenie obiektu, czystosc”

• „Wlascicele to najwspanialsi ludzie których poznałem ,sa po prostu nie samowici.Wszystkim polecam ten przepięknie polozony hotel ,urządzony we wspanialym stylu!”

• „stosunek ceny do jakości ok”

• ferme de trielle Ocena: 9,2

„Kolacje pyszna My lubimy owoce morza wino doskonałe , a deser palce lizać”

• „Wielkość pokoju jak w tego typu hotelach, na jedną dwie noce żeby zwiedzić okolicę. Łóżka wygodne. Bardzo dobre śniadanie. Parking hotelowy niewielki, szybko się zapełnia, pozostaje parkowanie przy ulicy.”

• Ace Hotel Riom Ocena: 7,5

„Trochę zniszczony pokój i łazienka ale na jedną noc w podróży wystarczy.”

• „Hôtel des Thermes Callou to w rzeczywistości Hotel Ibis. Prawdopodobnie wykorzystana przeze mnie korzystniejsza cenowo oferta ("Hôtel des Thermes Callou") została stworzona w części hotelu jeszcze nie wyremontowanej i mniej świeżej. Cena Ibisowa wynosiła 83 euro za noc, podczas gdy mój pokój kosztował około 50 euro. Do hotelu dotarłem w sobotę po 23.00, ale nie było problemu z zameldowaniem. Zaparkowałem za darmo bezpośrednio pod hotelem przy Rue Mounin. Wolnych miejsc prawie nie było, ale akurat za hotelem było wolne i darmowe miejsce. Dodatkowa niespodziewana frajda w pobliżu hotelu to niedzielny targ staroci i osobliwości na zabytkowym deptaku wzdłuż Rue du Président Wilson.”

• „To nasz trzeci pobyt w tym hotelu. Zawsze tu spokojnie i czysto. Pokój wygodny, optymalna łazienka. Warto tu zatrzymać się i odpocząć. Parkowanie auta tuż przy wejściu to dodatkowy atut dla gości tego hotelu.”

• „dobre śniadania, dogodne położenie. Miła obsługa.”

• „OK”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Owernia