Avila Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Las Murallas Ocena: 9,2

„Położenie hotelu na granicy starego miasta.”

• „Przepiękny butikowy mały hotelik w miejscu starego młyna nad malownicza rzeka pośród parku narodowego Gredos. Przemiła obsługa i bardzo bogate świeże i smaczne śniadanie. Cisza i spokój Pokoje piękne i wygodne Takich miejsc szukamy podczas podróży po świecie Idealne! Gratulacje za pomysł i piękna architekturę dla właściciela ”

• La Sandalia Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja. Doskonały stosunek ceny do usług. Bardzo urokliwe wnętrze. ”

• Hostal Del campo Ocena: 7,5

„Dość przestronnie, czysto i cicho. Łatwo było zaparkować w pobliżu. Internet działał. Obiekt zasługuje na wyższą ocenę niż 6,9 (w momencie rezerwacji).”

• Palacio de los Velada Ocena: 10,0

„Położenie hotelu przy placu katedralnym. Bardzo polecam restaurację w hotelowym patio. Przepiękne miejsce , dobre jedzenie, przystępne ceny. Śniadanie w innym , równie ciekawym pomieszczeniu. Podziemny parking dostępny na miejscu.”

• Hotel Las Leyendas Ocena: 10,0

„Przybyliśmy późno w nocy i momo to nie było żadnych problemów. Dostaliśmy dokładne instrukcje jak dostac się do hotelu i pokoju. Polecam!”

• Hotel H2 Avila Ocena: 8,8

„Śniadanie różnorodne, smaczne. Czystość. Pomocny personel. Szybki internet.”

• Palacio de Monjaraz Ocena: 10,0

„Pokój bardzo przestronny, łóżko cudownie wygodne. Lokalizacja idealna do zwiedzania i do robienia nocnych zdjęć murów Avili, obok publiczny parking.”

• Palacio de Monjaraz Ocena: 9,2

„Klimat zamku i rewelacyjne położenie w centrum starego miasta.”

• „An amazing house in a beautiful area. Very nice owner. Not far away from Avila, Salamanca, Segovia, Toledo. Piękne miejsce i dobra lokalizacja. Dla osób ceniących ciszę i piękno natury. Polecam !!!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Avila Province

na podstawie 19 137 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com