Axarquía Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „- mili gospodarze - ładny pokój - dobra lokalizacja”

• „Cisza i spokój. Hostel jest na wsi. Uroki miejsca widok na góry. Blisko do jeziora jednak jeśli chcesz pływać to uważaj bo przy brzegu jest dużo mułu. W hostelu jest mały basen sztuczny taki który się stawia w ogródku. Polecam dla osób które chcą odpocząć od zgiełku i tłumów. Właściciel gotowy pomoc jeśli chodzi o zakupy. Pojedzie i kupi jak się z nim dogadasz. ”

• Hotel Al-Andalus Ocena: 7,5

„Śniadania dość bogate, acz monotonne. Poza słodyczamy, które tak chętnie jedzą południowcy na śniadanie wędliny (bardzo dobre) jajka na twardo i owoce. Po tygodniu może trochę nużące. Obiekt stary, ale w pokojach czysto, starają się. Basen mały, ale jest jacuzzi i bicze. Czyli mniej pływanie, bardziej relaks. W hotelu głównie Hiszpanie, trochę Brytyjczyków, nie jest za głośno, palenie na tarasie. Przy basenie są leżaczki i można poleniuchować.”

• „Hotel dla ludzi ceniących sobie spokój i cisze z dala od zgiełku. Obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle dosyć kiczowatego i tandetnego wybrzeża Costa del Sol. Polecam dla wymagających turystów. Karta menu w restauracji krótka ale nadrabia to jakością (dodatkowy plus za kartę w języku polskim, to raczej rzadkość na zachodzie no i przemili kelnerzy/kelnerki co niektórzy znają podstawowe zwroty grzecznościowe po polsku co dodatkowo pozwala poczuć się swobodnie). 10/10 polecam”

• Rincón Sol Ocena: 8,8

„Hotel bardzo w porządku w idealnej lokalizacji przy samej plaży. Śniadanie dobre, czysty, klimatyzacja sprawna (nie śmierdząca), łóżko wygodne. Obsługa w recepcji porozumiewa się w j. angielskim. Polecam”

• Hotel Las Chinas Ocena: 7,5

„Pensjonat nie oferuje śniadania ale w pobliżu są bary (nawet English break fest) a dla osób lubiących wstawać trochę wcześniej, jest sklep, w którym można kupić świeże krosanty, bagietki, szynkę itp.”

• „widoki, cały obiekt”

• Hotel Torremar Ocena: 7,1

„Duży pokój z balkonem, lokalizacja w centrum miasta blisko plaży. Duża ilość restauracji.”

• El Capistrano Ocena: 9,2

„Rewelacyjne miejsce na urlop; zarówno ten aktywny jak i leniwe basenowanie. Duże czyste pomieszczenia, wypielęgnowane ogrody, czyściutka woda w basenach, w nocy cisza i spokój. Polecam okolice uliczki Pueblo!! Koniecznie supermarket Mercadona z gigantycznymi krewetkami (langustinas) w cenie 7 euro/kg !!! Panowie w recepci mówią płynnie w 3 językach + kastylijski i są naprawdę pomocni. Super 3 tygodnie, za rok wracam!!!”

• Parador de Nerja Ocena: 10,0

„Super śniadanie, świetna winda, która zjeżdża prosto na plaże. Genialna lokalizacja.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Axarquía

na podstawie 19 892 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com