Badacsony Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa.”

• „Piękne położenie, wśród winnic, z tarasem na którym serwuje się wino. Cisza i spokój i rozległy widok na Balaton, a dookoła zieleń. Pokój przestronny z dużą łazienką i wygodnym łóżkiem. W pokoju lodówka i czajnik elektryczny i szklaneczki.”

• Vajkai Ház Ocena: 10,0

„- bardzo miła właścicielka - bardzo duży apartament wyposażony we wszystko co potrzebne podczas pobytu - dobra lokalizacja - taras z widokiem na Balaton - cicha i spokojna okolica”

• „Pokój rodzinny składał się z dwóch oddzielnych pokoi z łazienkami. Generalnie czysto, obsługa miła i pomocna. Śniadania standardowe, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam karczmę po drugiej stronie torów kolejowych. Smaczne miejscowe jedzonko i przystępne ceny. Dobry punkt wypadowy do zwiedzania.”

• „Hotel bardzo fajny, obsługa uprzejma, nienahalna. Jedynym minusem był brak napojów do kolacji, tj. wody, kawy. Reszta super. Miejsce godne polecenia.”

• Badacsony Camping Ocena: 10,0

„Super kemping, czysto, miła obsługa.”

• „Bardzo polecam ten hotel. Świetnie usytuowany wszędzie jest blisko. hotel posiada własny basen niewielki ale zawsze :). przyzwoite pokoje z klimą , bardzo dobra i niedroga restauracja. Ogólnie polecam ten hotel.”

• Badacsony Camping Ocena: 8,8

„Duża i wygodna łazienka. Prywatny parking przy bungalowie. Taras z parasolem, stołem i krzesłami. Prywatna plaża z placykiem dla dzieci.”

• „Sniadania Srednie ,cały czas to samo ,kiełbasa codziennie ta sama ,aż zaczęła sama chodzić”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Badacsony

na podstawie 1 341 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com