Badenia-Wirtembergia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przytulny i nowoczesny pokój.”

• Hotel Sonja Ocena: 9,2

„Cisza i spokój, kolacja, obsługa”

• Hotel Halm Konstanz Ocena: 9,2

„Przestronny pokój z dobrze działająca klimatyzacją co w tak gorące lato było zbawienne po całym dniu zwiedzania. Dobra lokalizacja w centrum miejscowości i starego miasta. W naszym przypadku pokój od strony dworca jednak nie było nic słychać. Parking zamykany na rowery z możliwością ich ładowania.”

• „Wszystko było w porządku poza śniadaniem. Zamiast śniadania był tylko skromny "starter". Ogólnie polecam”

• „Piękny teren dookoła-dostęp do basenu.Ładne obiekty w pobliżu”

• Hotel Campo Ocena: 7,1

„dość wygodne łóżka,miły i pomocny personel,lodówka w pokoju(raczej pusty minibar)”

• „Trzy dni , ta sama mortadela, średnia szynka i jajka na twardo. Takie śniadanie to w Polsce się je w hotelu **”

• „Hotel ma wszystko, co niezbędne do szybkiego noclegu w podróży. Problemem jest brak parkingu przed hotelem - miejsca zajęte przez pobliski McDonalds pod rygorem odholowania. Polecam w takim przypadku parking podziemny za kilka euro.”

• Gasthof Rebstock Ocena: 7,5

„Bardzo dobre jedzenie w restauracji”

• „Byłem tylko przejazdem na jedną noc - spełnia oczekiwania dla osób które są przejazdem.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Badenia-Wirtembergia