Badung Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Yan's House Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko było wspaniale. Świetne pokoje, lokalizacja, bardzo dobre wifi, pyszne śniadania. ”

• Ecosfera Hotel Ocena: 7,1

„Dobra lokalizacja blisko płazy ”

• Bakung Beach Resort Ocena: 5,8

„Lokalizacja blisko lotniska-można dojść na nogach ”

• „Super hotel otoczony zielenią. Blisko lotniska i centrum miasta. ”

• „Świetna lokalizacja. Klimatyczny obiekt. Nocowaliśmy tu dwie noce. Nie oczekiwaliśmy luksusu, po prostu tani nocleg. I to co otrzymaliśmy nas zadowoliło. W tej okolicy i tak hotele tylko służą do noclegu, nie do wypoczywania i przebywania z nim.”

• „Praktycznie nie można się do niczego przyczepić. Wybraliśmy ten hotel ze względu na bliskość lotniska. Jednak gdybyśmy chcieli spędzić w Kucie więcej czasu to też byłby to świetny wybór.”

• Amnaya Resort Kuta Ocena: 8,3

„Duży i ładny pokój, śniadanie a'la carte - bardzo smaczne i pięknie podane, bardzo wysoka jakość serwisu, uprzejmość personelu, codzienne sprzątanie pokoju na b. wysokim poziomie”

• Secret Garden Inn Ocena: 6,7

„na plus zasługuje basen i lokalizacja obiektu.”

• „Bardzo miła obsługa, duże łóżko, kawa herbata oraz woda w pokoju.”

• „Hotel standardu europejskiego w idealnej lokalizacji. Pozytywy: - śniadania bogate, które są w rodzaju dań obiadowych, na gorąco jest kilka dań podgrzewaczach, - po przylocie do hotelu można dostać się taksówką bluebird taxi Bali z lotniska za ok. 55.000 Rupi tj. około 4 dolarów, czas przejazdu około 15 minut, - 5 metrów od od hotelu wychodząc w lewo znajduje się sklep spożywczy CoCo otwarty 24h na dobę, - bezpośrednio przy hotelu znajduje się punkt z wycieczkami, - bezpłatny szybki internet Wi-Fi na terenie całego hotelu oraz na basenie, - na dachu umiejscowiony jest słoneczny basen z widokiem na budynki za którymi widać morze, - ręczniki na basen lub na plaże można pobrać ze stanowiska umiejscowionego przy basenie, - w restauracji dwa stanowiska komputerów Apple mac, - w pokoju hotelowym znajduje się lodówka, suszarka, telewizor LCD, klimatyzacja, czajnik do gotowania wody, - codziennie nowy zestaw w łazience szczoteczka do zębów z pastą, czepek do kąpieli, woreczek sanitarny, mydełko, zestaw kaw i herbat,”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Badung

na podstawie 85 567 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com