Baix Empordà Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Basen i personel czystość ”

• „Pocztówkowy widok i bardzo dobre śniadania.”

• Hotel S'Agoita Ocena: 8,3

„Dobry hotel jako baza do wypoczynku (plaże) jak i zwiedzania okolicy ( blisko dworca autobusowego i dobre połączenie z lotniskiem w Gironie). Mimo lokalizacji hotelu tuż przy głównej i bardzo hałaśliwej, także w nocy, ulicy miasteczka, w pokoju jest cicho ( szczelne okna i klimatyzacja zapewniają komfort). Dobre śniadania. Polecam ten obiekt.”

• ALEGRIA Nautic Park Ocena: 6,2

„Śniadania to typowy standard hotelowy średni wybór serwowanych dań, kolacje- niczym specjalnie nas nie zaskoczyli monotonia tygodniowego menu.Plusem hotelu to lokalizacja blisko pięknej mariny i pobliskiej oddalonej 15 min. plaży.”

• „Cisza.”

• Hotel Reimar Ocena: 9,2

„lokalizacja,personel , mam nadzieję że powrócimy”

• „Domek jak i okolica pięknie polozone. Do plazy jakies 5 min piechota, piekna piaszczysta dluga plaza, kilka razy robiliśmy podejście aby ja przejść ale to spacer na jakies 2 godziny w jedna strone. Basen czyściutki codziennie sprawdzany z zamykanym wejściem od ulicy.Z domu do centrum jakies 10 min promenada, jak ktoś lubi spacery po gorach to sa szlaki do wspinaczki na okoliczne szczyty i zamek w Torelli”

• Hotel Hostalillo Ocena: 9,2

„Piękna przyroda wokół hotelu, polecam wyprawę nad klify kilkaset metrów w stronu Begur, z hotelu są piękne widoki na morze, spokojna okolica na wypoczynek i nurkowanie Śniadania świetne, pokoje nowoczesne, czyste i sprzątane codziennie”

• Ilunion Caleta Park Ocena: 6,7

„Wspaniały widok z pokoju na morze (za dopłatą), duże okno prawie na całą ścianę dzięki czemu pokoj jest jasny no i widok wprost na morze nawet z łóżka, balkon ze stolikiem i krzesłami. Cały hotel bardzo blisko do morza, dosłownie 100m. Parking tuż przy hotelu (za dopłatą - 9Euro/dzień), dobra jakość wi-fi w pokoju (bez dopłaty), duży wybór dań ciepłych i zimnych, owoców, ciastek na śniadanie. Całkiem dobra kawa na śniadaniu.”

• „Rewelacyjne położenie , dobre jedzenie , pomocna obsługa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Baix Empordà

na podstawie 19 852 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com