Baltic Sea Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• St.Olav Hotel Ocena: 10,0

„Czysto i cicho a do tego dobre śniadanie oraz wszędzie blisko, samo centrum. ”

• „Śniadania wysmienite”

• „Łózka bardzo wygodne.”

• Alex Hotel Ocena: 5,8

„Grzeczna obsługa. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Dobra lokalizacja.”

• Hotel L'Ermitage Ocena: 8,8

„Super lokalizacja, pokój nieco mały ale czysty. Mieszkałem w pokoju od strony ulicy i było to trochę słychać ale nie było to bardzo uciążliwe. Z rozpędu wjechałem na podziemny parking i muszę powiedzieć, że tak "ciasnego" skrętu do bramy dawno nie widziałem. Jeśli podróżujecie większym samochodem sugeruję parking naziemny.”

• „Lokalizacja tylko kilka kroków of głównego rynku”

• Hotel Rocca al Mare Ocena: 7,5

„BLISKO MATKETU I RESTAURACJI”

• Hotel St. Barbara Ocena: 7,9

„Hotel jest wspaniale położony, parę kroków od starego miasta (pl. Wolności). Zaraz obok hotelu znajduje się przystanek tramwaju 4, który zawiezie was bezpośrednio na dworzec autobusowy i na lotnisko. Przy ulicy Pärnu, leżącej obok hotelu, znajduje się całodobowy sklep. W hotelu są smaczne śniadania, znajduje się w nim także restauracja. Wygodne łóżko i czysta łazienka z podgrzewaną podłogą, co w trakcie zimnej jesieni okazało się błogosławieństwem. Miła obsługa. Hotel LGBT friendly.”

• „Świetna lokalizacja, dobre śniadanie. Polecam na pobyt w Tallinie.”

• Hestia Hotel Europa Ocena: 10,0

„Widok na marinę, blisko centrum handlowe, spokój i cisza, czyste pokoje bardzo ładnie urządzone.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Baltic Sea

na podstawie 21 401 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com