Baltic Sea Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Kurshi Hotel & Spa Ocena: 10,0

„Bardzo przytulny hotel. Blisko do morza i pyszne śniadania. Polecam ”

• „Ładnie położony, typowy stary dom wiejski. Wygodne łóżka, antyki-kiedyś wiedziano na czym dobrze się sypia. Dużo zieleni wokół. Cisza i spokój. Polecam to miejsce. Rowerzyści: warto skręcić kawałek od szosy głównej, gdyż i miejscowość ciekawa. Warsztat rękodzielniczy połączony z restauracją/kafejką na głównym placu miejscowości, a rano mały targ na którym można kupić pomidory i sery.”

• Hotel Villa Jana Ocena: 6,7

„Lokalizacja, spokój.”

• „Hotel i jego położenie SUPER. Był to nasz wyjazd z okazji 20-letniej rocznicy ślubu. Czuliśmy się dopieszczeni pod każdym względem. Widok z okna, plaża, leżaki - cudowne, wygodne. Muzyka, którą było wszędzie słychać bardzo przyjemnie umilała nasz pobyt. Bardzo miły personel, szczególnie Panie sprzątające, pomagające podczas śniadania.”

• Helvita Ocena: 7,9

„Ze śniadań nie warto korzystać gdyż bardzo blisko jest bazar gdzie można kupić fantastyczne pierogi i inne produkty za nieduże pieniądze , w barze obok bazaru niedrogie śniadania i obiady.”

• Promenade Hotel Ocena: 7,5

„Pięknie odrestaurowany budynek, z poszanowaniem historii. Ładne, czyste i fajnie urządzone pokoje. Hotel dobry na wyjazd biznesowy. Śniadanie przeciętne.”

• Liva Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo dobry hotel w stosunku do ceny”

• „Położenie i cena. Miła obsługa, wszystko sprawnie.”

• Boutique Hotel Roze Ocena: 8,3

„Hotelik mieści się w starym drewnianym domu, położonym blisko parku i dojścia do plaży. Obsługa bardzo miła i pomocna, śniadanie przyzwoite. Szczególnie polecam apartament nad garażem z osobnym wejściem, ciekawie zaprojektowany, wygodny i cichy.”

• Hotel Kolumbs Ocena: 7,5

„czystość pokoi..położenie”