Morze Bałtyckie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Cristal SPA Ocena: 7,9

„Położenie ,maly basen ale z ładnym widokiem połączony z kawiarnią,ładna kawiarnia i zieleń przy hotelu”

• Elpak Ocena: 7,5

„Smacznie. ”

• DW Koral Ocena: 9,6

„Przyzwoite sniadanie, wygodne lozka wszystko ok”

• Arka Medical Spa Ocena: 7,5

„Sauna, basen, pokój, śniadanie, możliwość przedłużenia rezerwacji”

• „Wszystko pozostale,a najbardziej przepiekne polozenie,zachowanie intymnosci i komfortowy pokoj”

• „Dużo światła w pokoju,jasne spokojne kolory hotelu.”

• Hotel Lubicz Ocena: 9,2

„śniadania bardzo smaczne, uprzejma i pomocna obsługa hotelu, dogodne godziny korzystania z basenu”

• „Pokój dla trzech dorosłych osób uważam za zbyt ciasny, za to balkon obszerny. Czystość samego pokoju też pozostawia trochę do życzenia, za to kręgielnia, baseny, sauny i gabinety SPA zrekompensowały niedogodności. W ofercie hotelu codziennie są jakieś imprezy i atrakcje. Niestety wszystko dodatkowo płatne. Pyszne śniadanie i kolacja, duży wybór w potrawach i obszerna wygodna jadalnia. Mile zaskoczyła mnie różnorodność atrakcji dla dzieci. Do morza spacerkiem kilka minut. Polecam ze spokojem”

• Danusia Ocena: 7,9

„Tanio, czysto i blisko do morza. Polecam na ekonomiczne wakacje nad morzem ze znajomymi ;-) Kontakt z personelem bardzo dobry. Uprzejma obsługa i zawsze pomocna. Bez problemu można zakwaterować się wcześniej.”

• „Obiekt spełnił moje oczekiwania . Czysto , przyjemnie, bardzo miła obsługa”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Morze Bałtyckie

na podstawie 69 828 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com