Banat Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Darmowy basen ”

• Hotel Korona Ocena: 8,3

„Pokój duży, meble w miarę nowe, śniadanie - stół szwedzki - ok. Parking przy hotelu - ok.”

• „Przejazdem na jedną noc w tej cenie to całkiem ok”

• „Bardzo miły,pomocny pan prowadzący hostel,dobre śniadanie.”

• Hotel Continental Ocena: 7,9

„Fajny hotel w samym centrum , polecam !”

• Science Hotel Ocena: 6,7

„Hotel zasluguje na dobra opinie ze wzgledu na nowoczesnosc, dobre sniadanie z dobra kawa i deserami. Lokalizacja w odleglosci kilkuset metrow do Votive Church, restauracji i pubow. Mimo pory roku ciezko o wolny stolik wewnatrz lokalu wiec lepiej zarezerwowac z wyprzedzeniem.”

• „Duże, eleganckie mieszkanie, bardzo czyste i przestronne, świetna lokalizacja.”

• Art Hotel Szeged Ocena: 10,0

„Same plusy. Śniadanie spełni oczekiwania największych malkontentów jest wszystko co ma być na ciepło i na zimno. Pokój bardzo duży, czysty, wygodne łóżka, łazienka duża czysta. Gorąco polecam to miejsce”

• Hotel Central Ocena: 9,2

„Bardzo przyzwoity szwedzki stół, wiele możliwości wyboru wędlin, serów i potraw z jajek (kilka wersji omletów). Największym jednak atutem jest położenie hotelu. Praktycznie samo centrum, wszystkie ciekawe miejsca w Timisuarze znajdują się w zasięgu spaceru. Parking przed hotelem (co prawda publiczny, ale w recepcji otrzymuje się kartkę, wkłada za szybę i nie płaci się). Niemałym udogodnieniem są windy, więc nawet wyższe piętra nie są niewygodne.”

• Família Vendégház Ocena: 10,0

„Hotel bardzo dobrze ulokowany , piękny pokój ,dobrze wyposażony , lodówka ,klimatyzacja , płaski telewizor , wi-fi, bardzo ładna łazienka , olbrzymie łóżko , w samym pokoju cichutko , nie słychać dźwięków z korytarza czy ulicy ,bezpieczny parking na podwórku , za zamykaną bramą . I to wszystko w najniższej cenie jaką znalazłem . Zdecydowanie polecam!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Banat

na podstawie 19 842 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com