2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Bangkok Province – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Bangkok Province Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Sleep Withinn Ocena: 9

„Swietna lokalizacja i bardzo miły personel!Wielokrotnie korzystałam z noclegòw w tej okolicy i teraz ten hotel zyskał moje uznanie jako najlepszy w swojej klasie w podejsciu do gości.Byłam w nim już kilka razy i za każdym razem obsługa jest tak uważna i pomocna,że obecnie nie szukam już innego noclegu na krótkotrwały pobyt w Bangkoku.”

• „Plus za lokalizację blisko Khao San. Duży wybór dań na śniadanie.”

• Samsen Sam Place Ocena: 9

„Personel był bardzo miły, bez problemu zameldowałyśmy się w godzinach nocnych (koło 3 w nocy). Pod prysznicem dostępne szampon i żel pod prysznic”

• „lustra”

• „Klimatyzacja, czyste pokoje miła obsługa”

• Yes Kaosan Ocena: 8

„😁”

• Malades House Ocena: 6

„Bardzo miła obsługa.”

• „Pokój blisko centrum patrząc na cały Bangkok, niedaleko 7 eleven, cicho i przestronnie. Z lotniska i na lotnisko około 40-60 min jazdy samochodem. Polecam”

• „Bardzo klimatyczne miejsce, czuliśmy się swobodnie jak w domu i było bardzo bardzo czysto! Podobało mi się wnętrze i to, że mogliśmy korzystać z basenu nawet późnym wieczorem. Basen jest nieduży ale tak urokliwy, że nie chcieliśmy z niego wychodzić :) woda super czysta! W obiekcie nie było wielu gości więc było cicho i spokojnie :) było bardzo blisko do wodnego promu co ułatwiało transport. Zaraz obok jest 7 /11 Polecam serdecznie to miejsce :)”

• „Pani właścicielka jest bardzo sympatyczną i pomocną osobą . Polecam hotelik z wielu powodów ( dobra lokalizacja , miły i pomocny personel). Jestem tu już drugi raz.”