Ośrodek narciarski Bansko Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „W dobrej cenie i do tego że spa. Pomocna obsługa ”

• „Znakomity stosunek jakości do ceny. Miły i pomocny personel. Możliwość skorzystania z Centrum SPA w cenie pokoju. Otrzymałem więcej niż sięspodziewałem, tj. apartament z pięknem widokiem na góry i okolicę. Smaczne jedzenie, wygodne spanie i parking w cenie.”

• Family Hotel Vihren Ocena: 9,6

„Bardzo miły i pomocny personel. Blisko wszędzie. Czysto i wygodnie.”

• „Wystrój z wykorzystaniem drewnianych elementów. Przyjemne SPA - szczególnie leżaki z masażem. Przestronny pokój. Lokalizacja blisko centrum. Smaczne śniadania w restauracji z pięknym widokiem na góry. Taras w pokoju z widokiem na góry Pirin. Cudowna lokalizacja, żeby przekonać się, że Bułgaria to coś więcej niż wybrzeże. Dobra lokalizacja na wycieczki górskie. ”

• Grami Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. Właściciele bardzo pomocni. Wróciliśmy z gór zmęczeni, nie znaliśmy miasta, właściciel przyjechał po nas samochodem. Pogoda uwięziła nas w hotelu na tydzień, szefowa pomogła nam znaleźć atrakcje na zapełnienie czasu, po powrocie słoneczka szef odwiózł nas w góry. Obsługa wyjątkowo miła. Polecamy zdecydowanie.”

• Family Hotel Nadejda Ocena: 10,0

„Byłem w tym miejscu już drugi raz. I gdy tylko będę wracał do Banska, to innego miejsca już nie szukam. Dobrzy ludzie, z którymi można rozmawiać o wszystkim w angielsko-rosyjsko-bułgarsko-polskim. Fantastyczne doświadczenie. Doskonałe, lokalne śniadania. Idealne miejsce wypadowe, jeśli ma się ochotę pozwiedzać Pirin. Gospodarze życzliwi, bardzo pomocni. Doradzą, podsuną fajny pomysł. Gdy będzie zła pogoda (choć się na to nie zapowiada), to przyjdą i powiedzą, że dziś w góry nie można iść. Za co im bardzo dziękuję, bo w dalszej części dnia rozpętała się taka burza, jakiej w życiu nie widziałem.”

• „Lokalizacja blisko gondoli, czysto, garaż podziemny, wyposażenie w porządku, dobra restauracja na miejscu”

• „Bardzo dobre położenie hotelu pod kątem wypraw górskich. Cisza, spokój, dużo rodzin z dziećmi. Okolica zabudowana, ale mało turystów w sierpniu. Duży wybór dań na śniadanie. Stosunkowo droga obiadokolacja. Przestronny, duży apartament, czysta pościel, komfortowe łóżka i klimatyczny kominek.”

• Redenka Holiday Club Ocena: 10,0

„Obiekt położony w bliskiej odległości od gór, ale żeby dojechać trzeba mieć samochód. Latem jest to super miejsce dla rodzin z dziećmi: basen z brodzikiem, plac zabaw, boiska itp. Dorośli też znajdą coś dla siebie: - masaże (polecam!), - siłownia, - sauny, spa. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na miejscu lepiej mieć lokalną walutę ;) . Na miejscu jest restauracja serwująca lokalne potrawy i dobre lokalne wino.”

• Hotel Chichin Ocena: 8,8

„Miła obsługa :) Dobre śniadanie z kawą - szwedzki stół. Blisko do centrum. Dobry stosunek jakości do ceny :) Ogólnie polecam :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ośrodek narciarski Bansko

na podstawie 3 887 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com