Banten Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Tylko i wyłącznie materac zasługuje na plus w tym hotelu. Obsługa bez zrobiła swoje. W miarę blisko do hotelu ale tylko na jedną noc.”

• „Blisko lotniska. Fajny hotel na nocleg pomiędzy lotami. ”

• „Bliskość hotelu od lotniska, darmowy i wygodny transfer oraz przepyszne zróżnicowane śniadanie ”

• „Chyba tylko bliskość lotniska, nic poza tym.”

• „Blisko lotniska”

• „Śniadanie bardzo różnorodne, od typowej kuchni indonezyjskiej po śniadanie kontynentalne. Jedzenie donoszone na bieżącą. Pokój duży, czysty, urządzony z dbałością o detale. Doskonale wyciszony. Śmiało mogę polecić ten hotel.”

• „Dobre miejsce na nocleg "lotniskowy". Blisko lotniska w dobrej cenie. Hotel czysto budżetowy. Malutki pokój i quasi łazienka. Bezpłatny transfer na lotnisko. Czysto. Na dole hotelu sklepik. Możliwość spożycia zakupionych rzeczy w jadalni hotelowej.”

• „Smaczne śniadanie w formie bufetu, spory wybór lokalnych potraw”

• „Hotel położony niedaleko lotniska - dobry przy transferach - standard ok. Max na jedną noc.”

• „Wszystko ponad oczekiwania!! A restauracja na dachu położyła nas na łopatki!! Polecam hotel nawet tylko by skosztować wyśmienitych dań kuchni indonezyjskiej na tarasie. !!! Potęga!!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Banten