Bar County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja ,basen, personel.prywatna plaza skalista a 100 m od apartamentu niewielka plaza kamienista z mała ilością ludzi ”

• Apartmani "Nebo" Ocena: 10,0

„Blisko do wody i promenady z knajpkami i pamiątkami, miejsce parkingowe przed domem, pokój nowoczesny, czysty, dobrze wyposażony, super WiFi, dobre miejsce wypadowe na Czarnogórę. Dobry kontakt z właścicielką w j.angielskim lub czeskim. Miejscówka godna polecenia!”

• Villa Sunset Beach Ocena: 8,8

„Piekny widok z balkonu Spokojna okolica Cudowne morze ”

• „Smaczne ,urozmaicone śniadanie. Hotel położony nad morzem.”

• Guesthouse Oaza Emi Ocena: 10,0

„Smaczne jedzenie, super obsługa!!”

• Apartments Lux Lukic Ocena: 10,0

„Bardzo uprzejmy właściciel i sympatyczna pani gospodyni. Na "dzień dobry" przyrządzono nam kawę. Pokój wygodny z widokiem na morze, sporym tarasem. Klimatyzacja działała bez zarzutów. Parking dla gości hotelowych bezpośrednio przy obiekcie. Plaża bardzo blisko. Początkowo mieliśmy zostać tam 2 noce, ale od razu zdecydowaliśmy, że zostaniemy na 4 noclegi.”

• Hotel Sato Ocena: 10,0

„Smaczne śniadania. Basen na pierwszym piętrze pozwolił na spokojny odpoczynek z dala od większej ilości ludzi na plaży. Personel pomocny i zawsze pod ręką, bardzo starali się aby uprzyjemnić nasz pobyt.”

• Villa Kalina Ocena: 7,5

„Obsluga mila, mimo ze srednio mowi po angielsku. Apartament przytulny, lozka wygodne, posciel czysta, klima dziala, zestaw kuchennych naczyn i przyborow nowy, lazienka w bardzo dobrym stanie technicznym, czysto po przyjezdzie do obiektu, szybki transfer z lotniska.”

• Apartments Mekic Ocena: 7,9

„Piekny widok na morze z balkonu, bardzo duży balkon, brak problemów z parkowaniem, blisko do plaży.”

• Apartments Harmony Ocena: 9,6

„Przepiękne widoki z balkonu!!! Rewelacyjny basen i plaża. Pokoje czyste i nowocześnie urządzone, wygodne łóżka. Obiekt przewyższyl nasze oczekiwania!!! Przesympatyczna obsługa. Polecamy!!!”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Bar County