Barbagia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Otrzymaliśmy ogromny pokój z łazienką i tarasem z przepięknym widokiem! Bardzo duża i czysta łazienka, łóżko wygodne. Restauracja w hotelu oprócz śniadania serwuje też dania kuchni włoskiej- bardzo smaczne zresztą. Śniadanie można zjeść nad brzegiem morza! Obsługa mówi dobrze po angielsku, bardzo miło i sprawnie zostaliśmy obsluzeni. Dziękujemy! ”

• Hotel La Playa Ocena: 7,9

„Widok i czystość do pochwalenia! Przyjazny personel . Blisko do portu, plaży, restauracji i sklepów. Wifi działa dobrze. Przestronne pokoje. centrum nurkowe w budynku . Pobyt udany 😊”

• Hotel Gli Ulivi Ocena: 9,2

„Duży, przestronny pokój z dużą łazienką i balkonem. Bardzo nowocześnie, czysto i komfortowo, wygodne łóżko. Profesjonalna obsługa z bardzo dobrym angielskim, śniadania w formie bufetu, duży wybór i bardzo smaczne. Obok hotelu duży, prywatny parking. Obiekt bardzo godny polecenia, spośród kilku w których nocowaliśmy na Sardynii zdecydowanie najlepszy, zarówno pod względem komfortu jak i ceny.”

• Hotel Barbagia Ocena: 10,0

„Hotel jest pięknie położony, na uboczu, cisza i spokój, jednocześnie bardzo blisko Dorgali. Bardzo dobra baza wypadowa. Każdy pokój ma swoje patio z pięknym widokiem na ogród i góry. Obsługa jest na najwyższym poziomie. Wszyscy bardzo mili i uczynni. Śniadania z kuchni lokalnej przepyszne. Hotel ma tez swoją restauracje i można zjeść lokalną kolację- wszystkie dania znakomite, lepsze niż w innych częściach wyspy. Poza tym restauracja ma także dania bezglutenowe i dla wegetarian. Serwowane są warzywa z hotelowego ogrodu, np. Świeże pomidorki i bakłażany. Wystrój pokoju także jest klimatyczny i sardyński. Dużo podróżujemy po Europie i gen hotel był najlepszy ze wszyskich pod każdym względem. 10/10 !!! Pozdrawiamy właściciela i dziękujemy za wszystko !”

• Goritto Ocena: 6,2

„Bardzo dobre śniadanie większy wybór niż zwykle we Włoszech. Duży pokój. ”

• Hotel S'Adde Ocena: 7,1

„Dobra organizacja pracy w hotelu, bardzo miła obsługa, dobre sprzątanie, śniadania.”

• „Obsługa płynnie mówi po angielsku. Śniadania są serwowane w patio (bardzo urokliwe miejsce). Obiekt jest bardzo zadbany, łazienka oraz pokoje są nowe i czyste.”

• Su Barchile Ocena: 8,3

„Bardzo stylowe pokoje, doskonale śniadania.”

• Hotel San Francisco Ocena: 5,8

„Mały, skromny hotelik, wciśnięty w zakole małej uliczki, za restauracją, którą prowadzi inny właściciel. Wybraliśmy pokój z balkonem, trafił nam się pokój wychodzący na kuchnię, której odgłosy słychać było do późna w nocy. Czysto. Obfite śniadanie, z licznymi wypiekami z własnej cukierni.”

• Antico Borgo Ocena: 6,2

„miły właściciel przywitał nas kieliszkiem wina w pięknym patio...”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Barbagia

na podstawie 7 765 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com