Bari Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Da Peppe e Mina Ocena: 9,6

„Świetne miejsce, cały domek i podjazd do dyspozycji, nawet kot w komplecie był. Właściciel przygotował nawet włoskie śniadanie, co było dla nas zaskoczeniem. Właściciel co prawda nie mówił po angielsku ale tłumacz Google sprawił się bez zarzutu. Bardzo polecam. ”

• Casa Raffaella Ocena: 7,9

„Świetna lokalizacja, blisko morza, mieszkanie w klimatycznych, zabudowach Starego Miasta.Świetne miejsce na krótki pobyt dla dwóch osób. Życzliwa i bardzo pomocna właścicielka mieszkania - Melanie. Duże wygodne łóżko i duża łazienka to atuty mieszkania.”

• Hotel Riva Del Sole Ocena: 3,8

„Miła i pomocna obsługa recepcji.”

• Hotel Boston Ocena: 9,2

„Super lokalizacja (blisko stare miasto, na przeciwko sklep, obok pizzerie), czyściutkie pokoje (choć nie najmłodsze), śniadania dobre ale skromne (bardziej na słodko).”

• Villa Due Torri Ocena: 9,6

„Piękna willa, otoczona ogrodem z palmami i drzewami oliwnymi. Duży czysty basen i widok w oddali na morze. Miejsce na 4 samochody pod wiatą, przestrzeń i wygoda użytkowania obiektu.”

• B&B Viadelmare Ocena: 8,8

„Smaczne śniadania na tarasie na dachu pobliskiego budynku - nie tylko croissanty i słodycze, ale również tosty, ser, szynka. Codzienne bardzo dokładne sprzątanie, świeże ręczniki, nowe kosmetyki. Sejf w szafie. Balkon. Blisko zarówno do starego miasta, jak i do centrum oraz plaż.”

• Hotel Cristal Ocena: 8,8

„Bardzo mila obsługa, dobra lokalizacja, dobre warunki mieszkalne. Miejsce jest naprawdę godne polecenia. Wielkie wrażenie zrobiły na mnie śniadania: może nie bardzo urozmaicone, ale bardzo bogate i każdy znajdzie coś dla siebie: są świeże owoce, sery, wędlina, klasycznie rogalik z czekoladą, no i godne podkreślenia, pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego. Polecam ten hotel bardzo serdecznie.”

• Hotel 7 Mari Ocena: 6,2

„Śniadania były smaczne, niestety im później się na nie przychodziło - tym mniej rzeczy zostawało - obsługa nie donosi brakujących produktów. Personel bardzo pomocny - nie było problemów z drukowaniem karty pokładowej. Bardzo dobra kawa!”

• Palace Hotel Ocena: 8,3

„bardzo dobre śniadania, pomocny personel, dobra lokalizacja, świetna restauracja w pobliżu”

• „Rezydencja ok 10min jazdy samochodem od Alberobello, w bardzo ładnej okolicy. Dość duży, czysty basen ale niestety było zbyt chłodno żeby z niego skorzystać. Pokój nieduży ale komfortowo urządzony, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka. W miesiącach jesiennych w trullu jest dość chłodno, musieliśmy się dogrzewać klimatyzatorem. W łazience z powodu małej powierzchni nie zainstalowano drzwi pod prysznicem co niestety powodowało że była nieco zalana. Dobrej jakości kosmetyki. Pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Bardzo sympatyczna Pani prowadząca rezydencję.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bari Province

na podstawie 46 432 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com