Canton of Basel-Stadt Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra cena noclegu, bardzo dobra lokalizacja. Rewelacyjna komunikacja miejska. Blisko do tramwaju na dworzec kolejowy, skąd jest transport na lotnisko. Polecam. Good price for room, and very good location. Great public transport. Close to the tram to the train station where there is a transport to the ariport. I recommend that hotel - it was warm in the room. ”

• Hotel Rheinfelderhof Ocena: 10,0

„Śniadanie jest fantastyczne. Lokalizacja, wygody itp. to pikuś w porównaniu z rozmachem śniadania. ”

• „Czysto, przemiła obsługa. Łatwa komunikacja, niesłyszalny tramwaj przy wejściu do hotelu - bilety w cenie pokoju.. Piękne miasto. Życzliwi ludzie. Polecam.”

• „Bardzo ciekawy wystrój, świetny wygląd lobby i restauracji. Bardzo dogodna lokalizacja.”

• „Bardzo miła niespodzianka - voucher na darmową komunikację miejską na czas pobytu. Wyjątkowo kompetenty i miły personel. Lokalizacja świetna.”

• „Możliwość wykupienia szybkiego śniadania np. o 5 rano.”

• „Profesjonalizm personelu. Standard pokoju i jego design. Dobre śniadania. Niegraniczony dostęp do kawy z ekspresu, wody i rogalików. Własny garaż/parking. Super pomysł z dodawaną na czas pobytu kartą miejską”

• Hotel Alfa Ocena: 8,3

„Lokalizacja i cena godne uwagi, jak na warunki drogiej Szwajcarii.”

• Motel One Basel Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja, pyszne śniadanie, ale dość zimne pokoje... Na szczęście dostaliśmy dodatkowy grzejnik. Polecam”

• „Bardzo nieprzyjemna recepcjonistka. Kategorycznie odmówiła pomocy przy wydrukowaniu karty pokładowej na lot powrotny - w sytuacji , gdy drukarka znajdowała się 50 cm od jej ręki ...”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Canton of Basel-Stadt

na podstawie 3 465 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com