Baskonia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Darmowy parking zaraz przy hotelu, duża łazienka. Śniadania umiarkowanie smaczne choć na pierwszy rzut oka urozmaicone.”

• Hotel Viura Ocena: 8,8

„Architektura”

• Hotel Vista Alegre Ocena: 9,6

„Bardzo ładny i czysty pokój, bardzo miła i pomocna obsługa. Dobra lokalizacja. Hotelowy standard.”

• „niska cena”

• Ibis Bilbao Centro Ocena: 9,2

„Świetnie położony,w centrum, pokój wygodny,czysto”

• Sercotel Codina Ocena: 9,2

„Bardzo przyzwoity hotel tylko 250 metrów od Ondaretty. Przemiła obsługa i co najważniejsze Bardzo czysto !!!Pokoje bardzo wygodne. Jedyny chyba minusik to strasznie głośno zamykające się drzwi wejściowe do pokoju. I najgorzej wieczorem albo w nocy, stawiają na równe nogi .”

• Landagarre Ocena: 9,6

„Duży pokój z łazienką, bardzo wygodnym dużym łóżkiem i balkonem. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia. Pokój i łazienka są codziennie sprzątane. Widok na góry.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, hotel wygodny i przyjemy do pobytu prywatnego i służbowego.”

• Casa Rural Ekoigoa Ocena: 9,2

„Fantastyczne miejsce. Mieliśmy apartament bardzo przestronny, doskonale wyposażony. Właścicielka przemiła, bardzo uprzejma i uczynna. Było czysto i wspaniale się tam czuliśmy. Cisza i spokój. Z pewnością można tu dobrze wypocząć Polecam wszystkim gorąco.”

• Hotel Aretxarte Ocena: 7,9

„Otoczenie pełne zieleni i możliwości spacerów, bliskość lotniska, dużo miejsca na parkingach”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Baskonia

na podstawie 35 401 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com