3. Baskonia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Baskonia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja gospodarz udostępnił nam garaż w cenie ,czysto spełnił nasze wszystkie oczekiwania”

• B48 Abando Ocena: 9

„Apartamenty położone w dobrej lokalizacji. Szczerze polecam!”

• „Wszystko jest w apartmancie czego potrzeba tzn. sparwnie działająca klimatyzacja. wifi w każdym pokoju jest TV. Blisko jest do metra oraz na stare miesto i do mercado de la ribera gdzie można zjeść wszystko co się chce a nawet więcej. Około 30 min spacerkiem wzdłuż rzeki można dojść do wiekśzości atrakcji łącznie z muzeum Guggenheima. Metrem kilka stacji dzieli nas od mostu biskajaskiego oraz wspaniałych traktów spacerowych wraz z przeprawą gondolową.”

• La Casa de Niku Ocena: 9

„Bardzo dobra lokalizacja, kilka minut do metra. Idealne miejsce dla 3 osób. Wszystkie potrzebne rzeczy i sprzęty dostępne w apartamencie, Dobry kontakt z gospodarzem.”

• „Bardzo czysto. Znakomite wyposażenie mieszkania. Przestronnie. Bardzo sympatyczna, życzliwa i pomocna właścicielka.”

• „Miasto przepiękne i blisko wszędzie z apartamętu.”

• „Super lokalizacja z uwagi na widok z pokoju na Muzeum Gugenheima.”

• „Lokalizacja apartamentu bardzo korzystna, wszędzie można dojść pieszo. W pobliżu centrum handlowe, gdzie można zrobić większe zakupy i ogromny parking podziemny, gdzie zostawialiśmy samochód.”

• „Czystość,przestronność,cisza”

• „Świetna lokalizacja, apartament ładny, przestronny i bardzo dobrze wyposażony. Bardzo miły właściciel.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Baskonia

na podstawie 149 124 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com