Zatoka Arcachon Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „W miarę dobra lokalizacja, w kilka minut można podjechać na plaże, wydmę, bądź miasteczko. Czysto, wygodnie, obsługa super, w języku angielskim bez najmniejszego problemu każdy się dogada. ”

• „Lokalizacja”

• Hôtel L'Ostréi Ocena: 8,8

„Bardzo miła i anglojęzyczna obsługa być może to właściciele ale tego nie jestem pewien. Pokój a raczej pokoje w zupełności wystarczające nawet na dłuższy pobyt(przynajmniej ten w którym byłem nr 8). Bardzo wygodne duże łóżko, czysto i przyjemnie. Na dole jest dobra restauracja co prawda jadłem w niej tylko raz ale bardzo smacznie. Widok z okna miałem na uliczkę i nieco oddalony port co było miłe dla mojego oka. Polecam.”

• Hotel du Cap Ocena: 9,2

„Bardzo miły hotel, wpisujący się idealnie w klimat tego miejsca. Zdecydowanie polecam na krótkie wypady. Pomocny personel. Nasz pokój był dosyć mały ale urządzony funkcjonalnie i wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia. Specjalne pozdrowienia dla prowadzącego hotel naszego rodaka, który we wszystkim był bardzo pomocny !”

• Camping de la Dune Ocena: 9,2

„Wydma była najlepsza. :) Domek czysty, ale nieco ciasny. Oczywiście jak jesteś w toalecie, to za ścianką wszystko słychać, ale nie to jest najważniejsze. Na terenie campingu całkiem fajny basen i brodzik. Można skorzystać z pralek automatycznych, kuchenek do gotowania itd, itp. Na terenie sklep spożywczo-wielobranżowy i restauracja. Całkiem sympatycznie ogólnie,”

• Le Charme des Dunes Ocena: 6,7

„piękny budynek,przestronne pomieszczenia,kuchnia dobrze wyposażona,dobry sprzęt audio video w salonie,duże i wygodne łóżko w sypialni,dużo miejsca w szafach,rewelacyjna kabina prysznicowa,możliwość parkowania przy samym domu,”

• „Wszystko było super!!”

• „Wspaniała lokalizacja, przyjazny jasny pokój, nowoczesna łazienka, duży prysznic. Przytulny elegancki klimat w całym hotelu. Mały, prywatny bezpłatny parking. Ceny rozsądne jak na Francję.”

• „Super połozenie z widokiem na plażę”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Zatoka Arcachon

na podstawie 4 665 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com