Bawaria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobry standard. Super personel. Rewelacyjne śniadania. Blisko do mostu i centrum, a także twierdzy. ”

• H+ Hotel Nürnberg Ocena: 3,3

„Dobre śniadanie ”

• Rotel Inn Ocena: 8,3

„Fantastyczne usytuowanie hotelu. Dla osób podróżujących na rowerach na jedną noc rewelacja. Super miłe panie. Pozdrawiam”

• „rewelacyjne śniadanie,”

• „Prowadzący obiekt bardzo się starają, ale niestety jest to czysty hotel z epoki lat 80-tych. bardzo małe łazienki i pokoje są dużym minusem. Na jedną noc - doskonały, na więcej - nie polecam.”

• „Znakomita lokalizacja i cudowny widok na jezioro Bogate i pyszne śniadania Świetny i uprzejmy personel”

• „Czysto, cicho, wygodnie, dobre śniadania. Polecam.”

• Hotel Frankenhöhe Ocena: 7,9

„duże wygodne łóżka, hotel blisko autostrady”

• „Wspaniały, klimatyczny hotelik. Piękne widoki, dobre śniadanie. Bardzo przyjazny hotelik. Bardzo dobra lokalizacja, np. przy podróży do Włoch. Polecam.”

• Hotel Seidl Ocena: 10,0

„Doskonała lokalizacja, blisko Monachium, super miejsce na przerwę w podróży, obiekt położony w zacisznej okolicy. Dobre śniadanie. Na miejscu restauracja. Duży parking. Bardzo duży pokój, czysto. Miła i zaangażowana obsługa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bawaria

na podstawie 121 528 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com