Lower Bavarian Spa Triangle Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Glockenspiel Ocena: 7,1

„Śniadania bardzo skromne,bez ciepłych dań tj. jajecznica czy kiełbaski”

• „Inne pensjonaty powinny się od nich uczyć Zdecydowanie polecam. Za tak niską cenę ze śniadaniem wstąpie tam przy każdej okazji jak bede w pobliżu szukał noclegu. Super wygodne łóżko. Wyspałem się jak nigdzie. Porządna poduszka a nie syntetyczny kapeć. Wokół las, cisza, śpiewają ptaki, Rewelacja. Jak zakwitną drzewa będzie extra. Jest biurko, można popracować. Szybkie Wi-Fi W pokoju czysto ładnie urządzone. Personel miły, uśmiechnięty. Wspaniałe śniadanie. Spory wybór ,smaczne.”

• „Bardzo fajny hotel wg mnie same plusy - duży parking , dobre wifi , pokój czysty z ładnymi meblami , śniadanie bardzo dobre , otoczenie ciche i spokojne .”

• Chalet Canis Ocena: 9,6

„Właścicielka to przemiła i energiczna osoba. Śniadanie było bardzo bogate, obfite i różnorodne. Okolica jest cicha i spokojna. Obiekt bardzo czysty. Można porozumieć się w języku angielskim.”

• Thermenhotel Gass Ocena: 10,0

„Wspaniały klimat, niemalże rodzinny oraz niezwykle sympatyczna obsługa. Ogromna dbałość o czystość. Śniadania urozmaicone i bardzo smaczne. Doskonała lokalizacja oraz bogaty pakiet dodatkowych możliwości tj. skorzystania z roweru w bardzo dogodnej cenie, 50 % rabat na termy zewnętrzne, rabatowe desery lub kawa przy okazji konsumpcji w partnerskich, będących na bardzo wysokim poziomie, lokalach.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Lower Bavarian Spa Triangle