Beira Interior Norte Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne eidoli”

• Hotel Santos Ocena: 10,0

„Przyjazna, rodzinna atmosfera, lokalizacja, atrakcyjna cena, parking przy hotelu, śniadanie”

• Casas do Aidro Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce i przesympatyczni gospodarze. Polecam gorąco !”

• Hotel Berne Ocena: 9,6

„Śniadania były smaczne. Marmolada z pigwy rewelka. Otoczenie ładne. Łóżka wygodne. Basen super!!!”

• O Revelim Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa, doskonały kontakt. Luksusowe wnętrze (niewielkiego) pokoju oraz udostępnionego salonu i kuchni, które mieliśmy tylko dla siebie. Śniadanie fantastyczne. Dostępny taras. Wnętrze hotelu, jak całej miejscowości niezwykle klimatyczne. Polecam na kilkudniowy pobyt. Great service, excellent contact. A luxurious interior (small) room and a shared living room and kitchen, which we had only for ourselves. Fantastic breakfast. Terrace available. The interior of the hotel, like the whole village, is extremely atmospheric. I recommend a few days stay.”

• „Bardzo klimatyczne gospodarstwo agroturystyczne, urządzone z artystycznym polotem, prowadzone przez Holendrów. Pokoje z widokiem na dolinę i sąsiednią górę, czysto, wygodne łóżka i łazienki. Kilka bardzo przyjaznych psów i kotów, 2 konie i wiele owiec. Właściciele bardzo przyjacielscy i z klasą, pyszne, różnorodne śniadanie z wiejskich produktów (np. jajka, wędlina, pomidory bananowe z ogrodu, figi z drzewa). Polecam serdecznie.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Beira Interior Norte