Beira Interior Norte Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne eidoli”

• Hotel Santos Ocena: 10,0

„Przyjazna, rodzinna atmosfera, lokalizacja, atrakcyjna cena, parking przy hotelu, śniadanie”

• Casas do Aidro Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce i przesympatyczni gospodarze. Polecam gorąco !”

• Hotel Berne Ocena: 9,6

„Śniadania były smaczne. Marmolada z pigwy rewelka. Otoczenie ładne. Łóżka wygodne. Basen super!!!”

• O Revelim Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa, doskonały kontakt. Luksusowe wnętrze (niewielkiego) pokoju oraz udostępnionego salonu i kuchni, które mieliśmy tylko dla siebie. Śniadanie fantastyczne. Dostępny taras. Wnętrze hotelu, jak całej miejscowości niezwykle klimatyczne. Polecam na kilkudniowy pobyt. Great service, excellent contact. A luxurious interior (small) room and a shared living room and kitchen, which we had only for ourselves. Fantastic breakfast. Terrace available. The interior of the hotel, like the whole village, is extremely atmospheric. I recommend a few days stay.”

• „Bardzo klimatyczne gospodarstwo agroturystyczne, urządzone z artystycznym polotem, prowadzone przez Holendrów. Pokoje z widokiem na dolinę i sąsiednią górę, czysto, wygodne łóżka i łazienki. Kilka bardzo przyjaznych psów i kotów, 2 konie i wiele owiec. Właściciele bardzo przyjacielscy i z klasą, pyszne, różnorodne śniadanie z wiejskich produktów (np. jajka, wędlina, pomidory bananowe z ogrodu, figi z drzewa). Polecam serdecznie.”

• „Zadowalającej jakości pokój na poddaszu. Trochę mało przestronnie, jedno małe okienko na suficie. Na przeciwko pokoju wspólna łazienka, trudna do utrzymania czystość przy tak dużej liczbie gości. Cena nieco zawyżona.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Beira Interior Norte

na podstawie 5 332 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com