Bellinzona i górne Ticino Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Liberty Ocena: 10,0

„Fajny hotel , parking , obsługa i restauracja ) ”

• „Ładna lokalizacja-fajny widok na dolinę, zwłaszcza z wieży znajdującej się obok kościoła. ”

• Osteria Leon D'Or Ocena: 8,3

„Bardzo miła i pomocna obsługa (przetrzymano nasze bagaże, pokrojono nam nasz chleb bo nie mieliśmy noża). Śniadanie w cenie, skromne ale smaczne. Świetna lokalizacja dla podróżujących pociągiem. Łazienka w pokoju w postaci plastikowej "wytłoczki". Spełnia swoją rolę ale trochę mała. Łóżka wygodne. Lokalizacja w centrum miasta ale cicho i spokojne.”

• Hotel Liberty Ocena: 6,5

„Pierwsze zetkniecie się z hotelem z całkowicie elektronicznym systemem meldowania i wymeldowania - użyteczna metoda w przypadku przyjazdu w nocy. Lokalizacja przy dość ruchliwej trasie i rzece w naszym przypadku była raczej atutem niż niedogodnością; pokoje są bardzo dobrze wyciszone, klimatyzacja działa i po zamknięciu okien panowała (prawie) absolutna cisza. Bardzo wygodne twarde łóżka i funkcjonalnie urządzone pokoje. Hotel dysponuje podziemnym garażem - nawet w sobotę były wolne miejsca (w tym kilka ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych). Sympatyczny personel pojawia się w porze śniadaniowej i wieczornej. Podziękowania dla pań sprzątających za przejściówki do ładowarek laptopów (szwajcarskie gniazdka!!!)”

• Hotel Bellevue Ocena: 8,3

„Klimatyczne miejsce, świetny punkt wypadowy, dobra kawa z ekspresu, miła atmosfera, czyściutko”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Bellinzona i górne Ticino

na podstawie 4 020 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com