Bentota Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży teren, ładna plaża, dobry widok z basenu. Dobra kuchnia.”

• The Palms Ocena: 9,6

„Swietna architektura szczegolnie obszaru konsumcji, ale również całego obiektu. Ładny, dość dość długi basen (ok.40m).”

• „Bardzo dobre śniadania, duży wybór również ciepłych dań. Czysty basen, zadbany ogród. Pokoje starannie przygotowane dla gości.”

• Haus Berlin Ocena: 9,2

„Bardzo czysto w pokoju, łazience i w całym hotelu. Bardzo miły personel i szef, który dba o szczegóły. Pomaga w kuchni a nawet w sprzątaniu pokoi ( sam widziałem ). Basen jest atutem, ile można siedzieć na plaży.”

• „Mały plus za basen.”

• Haus Berlin Ocena: 10,0

„Spędziliśmy w tym hotelu dwie ostatnie noce na Sri Lance. Hotel mieści się w małej uliczce ok 20 minut od plaży i całego "miasteczka". Dzięki temu otrzymujemy błogą ciszę, spokój. Już na samym początku naszego pobytu byliśmy zachwyceni ludźmi którzy tworzą to miejsce. Wykupiliśmy sobie nocleg jak się okazało z osobną łazienką. Właściciel zaproponował nam pokój w lepszym standardzie z łazienką w pokoju w tej samej cenie. Właściciele opiekowali się nami jak tylko mogli :) A serce moje skradła córka właścicieli! Kochana, cudowna kobieta! :) Hotel czysty, zadbany. Basen również czyściutki. Śniadanie przepyszne. Bardzo ale to bardzo polecam to miejsce!! :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Bentota Region