Bergen Kommune Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Thon Hotel Orion Ocena: 10,0

„Miła obsługa, świetna lokalizacja, podgrzewana podłoga, wyśmienite jedzenie, duży TV 50' + nagłośnienie Bose, niska cena. ”

• „Miło mnie zaskoczył bo przy stosunkowo niskiej cenie naprawdę fajny pokoik z widokiem na Bergen za oknem . Bardzo smaczne śniadania ,duży wybór i super klimacik w barze. Obok Kiwi otwarte do 23ciej .”

• Bratland Camping Ocena: 9,2

„Dobra lokalizacja z dala od miejskiego hałasu. ”

• Klosterhagen Hotel Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja, 5 minut od centrum, będąc w cichej i spokojnej okolicy, pomocna obsługa, świetny widok na góry, bardzo dobra jakość WiFi w pokoju ”

• „Śniadanko swietne”

• „Śniadania były bardzo smaczne i bogate w różnorodność serwowanych produktów. Pokój funkcjonalny - posiadał wszystko, co podano w ofercie. Łóżko bardzo wygodne. Lokalizacja hotelu jest niezwykle dogodna - wszędzie blisko.”

• „Bardzo uprzejma właścicielka, łatwy odbiór kluczy na kod, wygodne łóżka w sypialni, nieźle wyposażona kuchnia, świetna lokalizacja; generalnie mieszkanko bardzo czyste i ciepłe. Byliśmy we dwójkę, ale spokojnie zmieszczą się cztery osoby. Konkurencyjna cena, zadowalająca w stosunku do jakości Gdybym miała wybierać jeszcze raz, wróciłabym w to samo miejsce :).”

• „Położenie, piękna panorama na Bergen, śnoadania, caffe time, zaangażowanie wolontariuszy .”

• Zander K Hotel Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja, bardzo blisko zarówno do centrum jak i do komunikacji publicznej, bardzo przytulnie , czysto, rewelacyjne i bardzo obfite śniadania. Polecam!”

• P-Hotels Bergen Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja, świetna obsługa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bergen Kommune

na podstawie 6 695 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com