Kraj związkowy Berlin Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko”

• „ czyste miejsce. Miła atmosfera”

• nhow Berlin Ocena: 8,8

„Fajny klimat, hotel muzyczny, windy z różnorodną muzyką. Bardzo blisko Mercedes-Benz Arena”

• „Pokój czysty, cichy, łóżka wygodne.”

• „Chyba tylko to, że po godzinie 24 mogłem wejść na saunę, która według personelu "była zamknięta"”

• „Bardzo przestronny, jasny, cichy pokój i duża łazienka. Super lokalizacja - parę kroków do stacji metra, skąd można dojechać w 30 min do centrum. W okolicy markety i duży dostępny, bezpłatny parking (na tyłach hotelu). Świetne miejsce wypadowe do zwiedzania Berlina, bez martwienia się o auto, korki. Komunikacja miejska jest doskonała.”

• „Śniadanie było super. Hotel rewelacja”

• Hotel AI Königshof Ocena: 8,3

„Bardzo smaczne i różnorodne śniadania. Położenie dokładnie na przeciwko dworca Charlottenburg. W okolicy jest mnóstwo barów, klubów, sklepów. Dworzec autobusowy jest oddalony o 10' spacerem.”

• „Pan z recepcji bardzo miły, starał się mówić po polsku jak tylko potrafił, bez problemu można było się dogadać także po angielsku :) Wiedząc że jedziemy na koncert nawet życzył nam dobrej zabawy :D Świetne położenie obiektu, blisko do areny i centrum, w pokojach jest sporo miejsca, polecam!”

• „smaczne sniadanie, dobra lokalizacja, dobra cena, polecam !”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj związkowy Berlin

na podstawie 68 395 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com