2. Švicarska: recenzije hotela
  3. Švicarska: recenzije hotela
Bernese Oberland Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Wildbach Brienz Prosječna ocjena: 10

„Hotel je ugodan i lijep. Oko hotela nema kuća, malo je izvan grada što nam se jako sviđalo. Za kupače ima i privatan mol s kojeg se možeš osviježit u jezeru tokom toplih dana. Imali smo sobu sa terasom na kojoj smo provodili večeri uz dobra pića iz hotela. Čistačica se svaki dan pobrinula da nam u sobi ništa ne fali. Doručak je bio dobar, uvijek sve puno i fino. Tijekom našeg boravka od 9 dana uspjeli smo obići sve šta nas je zanimalo ali i to je bilo malo jer ovo mjesto ti nikad ne dosadi, zato najmanje 5 dana treba uzeti. 😁 A domaćini, o njima samo riječi hvale. Jako ljubazni i pristupačni, usudim se reći da smo u vrijeme boravka stvorili prijateljstvo. Na sva pitanja imali su odgovor, uputili nas što se atrakcija tiče i dali nam savjete. Oboje su veseli i dragi i svakog su nas dana dočekali s osmjehom i pitanjem kako smo proveli dan te bi se s njima raspričali i nasmijali. Puno se trude da sve bude kako treba i da svi budu zadovoljni. 🥰 Od hotela dobijete i popust za neke od atrakcija na tom području. Naš je boravak bio jako ugodan i apsolutno preporučujemo ovaj hotel.😊”

• Hotel Lindenhof by Crossworld AG Prosječna ocjena: 9

„Krevet savršen, pogled još više!”

• Landgasthof Tännler Prosječna ocjena: 8

„Ljubazno osoblje, ugodan ambijent.”

• Hotel Alpina Prosječna ocjena: 10

„Pogled s balkona trećeg kata”

• Hotel Berghof Amaranth Prosječna ocjena: 10

„objekt je lociran na kraju malog mjesta, povisena pozicija, pogled iz soba je ocaravajuci”

• Hotel Tourist Prosječna ocjena: 10

„Lokac”

• „Prekrasan pogled s terase, mir i tišina. Ljubazno osoblje. Izvrstan doručak.”

• Hotel Lindenhof by Crossworld AG Prosječna ocjena: 10

„Lokacija i pogled savršeni! Osoblje preljubazno. Odmorila sam dušu i srce.”

• Hotel Tell and Apartments Prosječna ocjena: 8

„Odmah je na autobusnoj stanici, dijeljena kuhinja je bonus”

• Arenas Resort Victoria-Lauberhorn Prosječna ocjena: 7

„Doručak je ok, Standardan,”

30 najboljih hotela u regiji 'Bernese Oberland'

na temelju 225.509 recenzija hotela na Booking.com-u