Beskid Mały Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hello Hostel Ocena: 10,0

„świetna obsługa, czysto, dostępna kuchnia, herbata, kawa, skromne śniadanie - co mnie bardzo zaskoczyło na plus. zdecydowanie polecam”

• Dwor Rychwald Ocena: 9,2

„Wszystko ogólnie było super bardzo miło sympatycznie czysto. Wszędzie widoczny klimat starego dworu dużo zieleni śniadania pyszne. Polecam”

• Hotel & Spa Kocierz Ocena: 8,8

„Okolica”

• SPA Hotel Jawor Ocena: 9,2

„Jedzenie bardzo dobre! Pokój czysty i zadbany. Lokalizacja hotelu w bardzo dogodnym miejscu do spacerów w góry.”

• „Czysty pokój , miła obsługa , spokojna lokalizacja”

• „Bardzo urozmaicone i smaczne śniadania.”

• „Obiekt z dużym smakiem i wrażliwością zrobiony, pełna estetyka wnętrz jak i zaciekawiająca aranżacja podwórca . Sam wygląd zewnętrzny jak i bryła zachęcają do zaglądnięcia i sprawdzenia jakości i poziomu obiektu. W pokoju miło i przyjemnie, więc można wypocząć. Na basenie i SPA można się zrelaksować i odpocząć po całym dniu pracy. Parking duży więc nie ma problemu z zaparkowaniem. Obiekt godny polecenia”

• Hotel Dębowiec Ocena: 9,6

„pokój na trzecim piętrze bez problemu mogłem dostać się windą.Po otwarciu drzwi totalne zaskoczenie.pokój swoją powierzchnią swobodnie mógł rywalizować z apartamentami w innych hotelach.Czysto,piękny widok z okna,daleko od miejskiego zgiełku.”

• „Bardzo sympatyczne miejsce w świetnej lokalizacji. Przyjazny personel. Czysty i elegancki pokój. Bardzo smaczne śniadanie.”

• „Możliwość odbioru kluczy po 22.Czekał na nas - obiecany czajnik. Bardzo dziękujemy.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Beskid Mały

na podstawie 11 819 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com