Beskid Sądecki Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne położenie, czystość, znakomite widoki, parking.”

• Pensjonat Jaworzyna Ocena: 3,8

„Posiłki bardzo smaczne ”

• Hotel Grant Ocena: 9,2

„Śniadanie bardzo smaczne, obiad również, personel bardzo miły, wręcz rodzinny.”

• Hotel Saol Ocena: 10,0

„Ekstraklasa, personel, jedzenie, łóżko, prysznic duży.”

• Hotel Stefania Ocena: 8,8

„Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum Krynicy, parking, śmigające wi-fi, super obsługa, fajny klimat - czyli wszystko ok :)”

• „Śniadanie jak zwykle było niezwykle smaczne! Łóżko jak zwykle było niezwykle wygodne! Basen i sauna - czysty relaks. Jak zwykle wspaniale wypoczęliśmy i jak zwykle chcemy wrócić - a skoro już się udało, to na pewno uda się znowu. Jeden jedyny minus, podkreślający w sumie idealność całości - na korytarzu znalazłem brudną szybę, a nawet pajęczynę! Nie do wiary! :-)))”

• „Wszystko w najlepszym porządku. Personel uprzejmy, obecny, dyskretny.”

• Victoria Cechini Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja, smaczne śniadania, bardzo sympatyczna obsługa. Nikt nie czekał na nasz pokój, dlatego pozwolono nam na późniejsze wykwaterowanie. Bezpłatny, chociaż ciasny parking. Bardzo duży pokój.”

• Patria Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel, a szczególnie mile wspominam Pana Marka, z recepcji, który był bardzo życzliwy i pomocny, przy zakwaterowaniu, Umiejscowienie obiektu, dla mnie i mojej partnerki, starych emerytów, było bardzo korzystne, w centrum, w płaskim terenie,, do tego dobre śniadania,”

• „- pyszne jedzenie - odnowiona i powiększona sala zabaw - basen - duże, wygodne łózko + łóżeczko dla dziecka - dobra lokalizacja - obok hotelu sankostrada - hotel przyjazny rodzinom z dziećmi”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Beskid Sądecki