Betuwe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pyszne urozmaicone śniadania, piękny hotel”

• „Za mało czasu, żeby ocenić. ”

• „Bardzo dobre śniadanie ,ładne widoki wysoki kąfort.”

• Drijfpaleis Ocena: 9,6

„Zupełny odlot. Jeśli ktoś szuka oryginalnego noclegu w domu otwartego na ludzi właściciela, który w pokojach stworzył warunki do uprawiania sztuki, szydełkowania, słuchania muzyki poważnej, operowej, kontemplacji, a wszystko to na łodzi zacumowanej na rzece, to powinien tu przyjechać. Tym bardziej, że po ochłonięciu z pierwszego wrażenia rozpoczyna się zwiedzanie i poznawanie coraz to nowych cudów i wynalazków często wykonanych rękoma Ruuda (pozdrowienia). ”

• „Hotel przy deptaku z parkingiem. Komfortowo , przyjemnie i bezpiecznie.”

• „Na terenie hotelu basen kryty i odkryty. Bardzo dobre śniadanie. Czysty i wygodny pokój.”

• Hotel Nimma Ocena: 6,2

„pokoj wygodny, hotel lezy stosunkowo blisko centrum okolo 15 minut spacerkiem, obsluga bardzo mila”

• Linge Hotel Elst Ocena: 10,0

„Obiekt wybraliśmy głównie z uwagi na lokalizację (odległość od Arnhem to kilka przystanków komunikacją, a tam odbywał się koncert) nie zakładaliśmy jednak, że pobyt w hotelu Linge sprawi nam taką przyjemność. Z chęcią przedłużylibyśmy pobyt tam! BARDZO przyjazny i BARDZO pomocny personel, władający biegle ang. Pyszne i urozmaicone śniadanie. Wysoki komfort pokoi - zadbane, czyste i przestronne. Prywatny parking. Stosunek ceny do warunków - rewelacja! Z czystym sumieniem POLECAM!”

• Nol in 't Bosch Ocena: 10,0

„polecam”

• Dutch Hotel Ocena: 9,5

„+ obsługa + lokalizacja - wszędzie blisko + internet, telewizja”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Betuwe