Białowieski Park Narodowy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza,natura z kazdej strony,mozliwosc skorzystania z restauracji tuz obok.W obiekcie czulam sie jak w domu.Naprawde warto zresetowac sie przez kilka dni tutaj.”

• „Wszystko po za pokojem :) Personel REWELACYJNY SPA bajka! Śniadania Superowe! Lokalizacja najlepsza! Wystrój..po za pokojem...raczej luksusowy :)”

• Zielone Zacisze Ocena: 10,0

„Dom z kilkoma bardzo wygodnymi łóżkami. W pełni wyposażona kuchnia. Świetny prysznic. Dwa telewizory. Bardzo ładnie urządzone pomieszczenia. Czysto. Cena za te warunki bardzo niska. Miła Pani właścicielka. Dość niedaleko do stacji kolejowej. Spokojna okolica. Polecam! ”

• „Lokalizacja, otoczenie na plus. Smaczne tradycyjne śniadanie w cenie. Dodatkowo wybraliśmy się tam na kolację-również bardzo smaczna, porcje nie do przejedzenia, nawet dla dzieci ok. ”

• „Lokacja, komfort domku, kontakt z właścicielem. Polecam z czystym sumieniem, będziemy wracać, dziękujemy ”

• „Bardzo klimatyczne miejsce. Bardzo miły i pomocny gospodarz. Polecam.”

• „bardzo sympatyczny i chętny do opowiadania ciekawych historii Pan prowadzący pensjonat, świetna lokalizacja tuż na granicy Puszczy”

• Uroczysko Sosnówka Ocena: 9,6

„Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Życzliwi oraz gościnni właściciele. Domowa atmosfera, która bardzo przyczyniła się do pełnego wypoczynku. Jesienne wieczory spędziliśmy przy kominku. Pościel i ręczniki pachnące świeżością. Dzięki właścicielowi mogliśmy poczuć się jak goście, a nie jak klienci. Dodatkowym atutem jest Chatka Baby Jagi, o której nie mogę za dużo zdradzić - trzeba to zobaczyć na własne oczy. Bardzo polecamy i na pewno tam wrócimy.”

• „Pyszne jedzenie w hotelowej restauracji, bardzo miła obsługa, na śniadaniu było w czym wybierać, pokój czysty i nowoczesny.”

• Wiśniowy Sad Ocena: 10,0

„Śniadanie obfite i niezwykle smaczne. Bardzo sympatyczny i uczynny właściciel. Spokojne miejsce, w którym można miło odpocząć.”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Białowieski Park Narodowy

na podstawie 2 100 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com