Bieszczady Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Salamandra Ocena: 8,8

„Kontakt z obsługą. Bardzo życzliwa i pomocna.”

• Lakeside Polanczyk Ocena: 8,3

„Położenie z widokiem na jezioro. Śniadania to mistrzostwo i obsługa bardzo uprzejma.”

• „Wszystko w pożądku. Czysto cicho i miło. Obsługa miła i pomocna. Bardzo dobre śniadania. W restauracji dobre i niedrogie obiady. Polecam ten obiekt.”

• Hotel Szelców Ocena: 8,3

„Pyszne śniadanie, miła obsługa, wygodne łóżko. ”

• „Przestronny pokój (junior suite) z pięknym widokiem na jezioro i las, trzy balkony, łazienka z wanną z super widokiem, parking pod hotelem, basen z widokiem i sauny, godzina jazdy do Ustrzyk Górnych i godzina do Przemyśla”

• Kremenaros Ocena: 6,2

„Dostaliśmy to, za co zapłaciliśmy. Było w porządku jak na warunki schroniskowe.”

• Hotel Zefir Ocena: 7,9

„Bardzo życzliwy personel, smaczne śniadania. Plus za dostawienie łóżeczka niemowlęcego oraz wanienki dla niemowląt do pokoju.”

• Szeptucha Ocena: 9,6

„Świetne śniadanie, bardzo miły personel, widok z okna na Solinę. Polecam.”

• „Lokalizacja bardzo dobra . Pani właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna .”

• Domki nad Soliną Ocena: 10,0

„- Przepiękne widoki - Rewelacyjny kontakt z Panią Moniką. Nieczęsto zdarza się trafić na tak przemiłych i uczynnych gospodarzy - Domki czyste, w pełni wyposażone, dokładnie przygotowane na nasz przyjazd, - kominek sprawdza się znakomicie - cisza spokój - ekstra klimat”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Bieszczady