2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Bistriţa-Năsăud: відгуки про помешкання для відпустки
Bistriţa-Năsăud Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Wonderland apartment Оцінка за відгуками: 7

“Велике помешкання. Тепло і можливість підтримувати температуру до 24С. Внутрішній двір і стоянка.“

• Nosen Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Окремий вхід і доступ до ключів при заселенні“

• RZA Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Absolutely wonderful place to stay! very conveniently located, close to the city center. the apartments had absolutely everything for a comfortable stay and even more. very clean and comfortable! I will happily stay here next time! Aбсолютно чудове місце розміщення! дуже зручно розташовано, поруч із центром міста. в апартаментах було абсолютно все для комфортного перебування і навіть більше. дуже чисто і комфортно! з задоволенням зупинюсь тут наступного разу!“

• Gina’s studio. Оцінка за відгуками: 10

“Все необхідне для комфортного перебування було. Швидкий зв‘язок із господарями, усі питання вирішуються легко. Помешкання затише, чисте, все продумано до дрібниць)“

• Apartament Corina Оцінка за відгуками: 10

“Квартира комфортна,чиста. Хазяйка помешкання дуже приємна. Все сподобалось. Рекомендую.“

• RZA Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Перебування в цій квартирі перевершило мої очікування. Чисто, комфортно,затишно. Дуже добрий господар.“

• Dream Apartament Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, повністю відповідає фото, дуже гарне співвідношення ціна/якість.“

• Vila Romance Оцінка за відгуками: 10

“Господарі привітні. Запропонували нам інший номер із більш зручною кроваттю для дитини. Адміністратор мила дівчинка, допомагає у вирішені всіх питань. Дякуємо за гостинність.“

• Apartament 1 Lalelelor Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, ввічливий власник. Є все необхідне для відпочинку .“

• Apartament Calea Moldovei Residence - minibar si parcare GRATIS Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Bistriţa-Năsăud