Błagojewgrad Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Mario Hotel & Complex Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja w samym centrum, pokój z widokiem na główną ulicę, pyszne śniadanie i kawa, taras, lodówka, przemili ludzie, można zostawić auto pod budynkiem. Sklep i restauracja w tym samym budynku.”

• „Znakomity stosunek jakości do ceny. Miły i pomocny personel. Możliwość skorzystania z Centrum SPA w cenie pokoju. Otrzymałem więcej niż sięspodziewałem, tj. apartament z pięknem widokiem na góry i okolicę. Smaczne jedzenie, wygodne spanie i parking w cenie.”

• „Wystrój z wykorzystaniem drewnianych elementów. Przyjemne SPA - szczególnie leżaki z masażem. Przestronny pokój. Lokalizacja blisko centrum. Smaczne śniadania w restauracji z pięknym widokiem na góry. Taras w pokoju z widokiem na góry Pirin. Cudowna lokalizacja, żeby przekonać się, że Bułgaria to coś więcej niż wybrzeże. Dobra lokalizacja na wycieczki górskie. ”

• Elli Greco Hotel Ocena: 10,0

„Уютно ”

• Komitite Complex Ocena: 6,5

„Basen,Restauracja,a najbardziej podobały nam się wieczory z muzyka na żywo !!”

• „Bardzo podobał nam się pokój i styl, w którym został urządzony. Otrzymaliśmy kwaterę lepszą niż zamawialiśmy. Miła obsługa i bardzo dobre jedzenie.”

• „Pokój, restauracja, klimat pensjonatu, obsługa, lokalizacja są super.”

• „Przepiękna okolica, kameralne miejsce, pomocny gospodarz - czegóż chcieć więcej? :-)”

• Redenka Holiday Club Ocena: 10,0

„Obiekt położony w bliskiej odległości od gór, ale żeby dojechać trzeba mieć samochód. Latem jest to super miejsce dla rodzin z dziećmi: basen z brodzikiem, plac zabaw, boiska itp. Dorośli też znajdą coś dla siebie: - masaże (polecam!), - siłownia, - sauny, spa. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na miejscu lepiej mieć lokalną walutę ;) . Na miejscu jest restauracja serwująca lokalne potrawy i dobre lokalne wino.”

• Chavkova house Ocena: 9,6

„Wyjątkowe miejsce. Właściciele obiektu sami zajmują się wszystkim. Bardzo sympatyczni i uczynni ludzie. Miejsce do którego chętnie się wraca”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Błagojewgrad

na podstawie 6 475 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com