Bled Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, bezproblemowo, cicho, blisko wszędzie 😊 polecam”

• Central Hostel Bled Ocena: 5,8

„Lokalizacja dobra, pokój był w miarę czysty”

• Hotel Kompas Ocena: 7,9

„Hotel w dobrym miejscu ale ma już swoje lata.”

• „Śniadanie OK choc bez rewelacji. Przy proponowanej cenie warunki OK. Do glownej atrakcji tj. jeziora Bled bardzo blisko”

• „Podobało nam się, że w pokoju była wanna. Ponadto w pokoju znajdował się balkon. W prawdzie nie mieliśmy widoku na jezioro, ale i tak było przyjemnie i zacisznie.”

• Nature Hotel Lukanc Ocena: 9,6

„Przepięknie położony obiekt około 1,5 km od Bled. Bardzo cicho, czysto i przyjaźnie, z dala od zgiełku i turystów. Spacer do Bled to niesamowita przyjemność. Tutaj naprawdę można wypocząć. Personel bardzo miły i pomocny, przepyszne jedzenie. Bardzo polecam, to zdecydowanie lepsze miejsce niż obiekty w centrum Bled.”

• Jazz Hostel Bled Ocena: 10,0

„Bardzo życzliwa obsługa. Domowa atmosfera. Możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.”

• 1A Adventure Hostel Ocena: 10,0

„fajna obsługa, rewelacyjna lokalizacja (daleko od centrum Bledu do którego jest jednak sporo autobusów, za to bardzo blisko stacji kolejowej Lesce-Bled) i super ogródek na wypicie piwka”

• Hotel Ribno Ocena: 8,8

„Pięknie położony hotel. Mimo iz kilka km od Bled'u to jest bus dowożący do miasta.”

• „Bardzo fajny motel w środku uroczego miasteczka. Do centrum kilka kroków :) Świetna baza wypadowa do Bledu lub Lulany. Zwierzęta mile widziane bez dodatkowych opłat. Kuchnia dostepna dla wszystkich :)”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Bled Region