Jezioro Bodeńskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Wiesental Ocena: 7,5

„Śniadanie przyzwoite. Miła obsługa w recepcji. Przygotowane wcześniej karty meldunkowe.”

• El Bocado Ocena: 8,3

„Wygodne łóżko. Smaczne śniadanie, mimo iż nie w tym samym obiekcie. Świetna lokalizacja.”

• Inselhostel Ocena: 8,8

„Przyjechałem po godzinach pracy recepcji, ale wczesniej otrzymalem szczegolowe wytyczne jak odebrac klucze. Pani w recepcji bardzo mila, nastepnego dnia proponowala kawe i nie bylo problemu, zeby zostawic rzeczy i wykwaterowac sie o 12.30. Mimo ze okna były skierowane na dworzec, nie przeszladzal mi hałas. Ogromny atut - byłem sam w 8-osobowym pokoju:) Kuchnia swietnie zaopatrzona, mozna bylo sobie przygotowac sniadanie, 5 min od hostelu market Rewe. W pokojach szafki, nie trzeba przywozić swoich kłódek.”

• Hotel The Medusa Ocena: 6,5

„Lokalizacja,obsługa”

• „Śniadanie i miła obsługa właściciela.”

• Hotel Schäpfle Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadania,położenie bezpośrednio przy promenadzie,pani w recepcji bardzo uprzejma,mówi w języku polskim,czysto i wygodnie.”

• Teddybärenhotel Ocena: 9,2

„Klimatyczny. Ciechy. Piekna okolica. Mila obsluga. Polecam”

• Hotel Jägerhaus Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja bez uciążliwego hałasu z drogi.”

• Hostel Art & Style Ocena: 9,6

„Obiekt nowy, czysty, pachnący, przemiła obsługa, wszystko w jak najlepszym porządku.”

• Haus Brauer Ocena: 7,9

„Dobre miejsce na nocleg w drodze nad Jezioro Bodeńskie. Miejsce czyste, z dobrym śniadaniem, warte rozważenia podczas podróży.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Bodeńskie

na podstawie 26 701 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com