Bohinj Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartma Tajč Ocena: 8,3

„Bardzo fajne miejsce, czyściutko i przytulnie, wszystko widać świeżo urządzone.Bardzo dobry kontakt z właścicielem.”

• Hostel Pr Pristavc Ocena: 10,0

„Polecam wszystko ! Pokoje , obsługę , śniadanie , restauracje, widok z okna , lokalizacje wszystko na baaaardzo wysokim poziomie ! ”

• Bohinj Eco Hotel Ocena: 9,2

„Smaczne posiłki. Miła obsługa. Najlepszy rosół na świecie! Fajny basen. Przyjazny rodzinie! ”

• „-Piękne miejsce w samym środku Parku Narodowego -przemiła właścicielka -swietnie wyposażona kuchnia (wszystkie naczynia i sztućce kuchenne,ręczniki papierowy,herbata itd) -Ręczniki dla gości -wielkie BARDZO wygodne łóżko -tv w sypialni -dużo kontaktów ”

• House Budkovič Ocena: 8,8

„Czystość,dostępność kuchni....”

• „Cudowna lokalizacja, niesamowite widoki. Niezwykle życzliwa i pomocna obsługa, wspaniałe śniadania, pełna informacja co można robić/zwiedzać w okolicy, z uwzględnieniem pogody. Możliwość zrobienia kawy i herbaty o każdej porze dnia i nocy, obszerny parking. Pokoje przestronne i czyste, bardzo wygodne. Niezłe Wi-Fi”

• Hotel Jezero Ocena: 8,3

„Obiekt położony w bardzo dogodnym miejscu tuż trzy jeziorze i szlakach górskich. Obsługa miła i profesjonalna. Bardzo dobre śniadania i obiadokolacje.”

• Apartments Ukanc Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja. Z tego miejsca jest blisko do kolejki, która kursuje na górę Vogel (20 EUR w obie strony) jak i do przystani, z której odpływa statek w rejs po jeziorze Bohinj (9,5 EUR w obie strony). Okolica bardzo ładna. Piękne widoki (teren Parku Narodowego). Nie można się tam nudzić. Dużo szlaków turystycznych np. do Wodospadu Savica. Około 40 km. do miejscowości Bled, w której można zwiedzić Zamek Bledzki, wysepkę z Kościołem, wejść na Ojstrice oraz Małą Osojnice. Na parterze tego obiektu mieści się restauracja, a właściwie pizzeria, gdzie są serwowane bardzo dobre pizze, którymi się zajadaliśmy, a także dania regionalne. Cena za pizze około 10-12 EUR. W tym regionie można zjeść również bardzo dobre kremówki :) i wypić dobre regionalne piwko (polecam ciemne Erdinger Dunkel ;)”

• Hotel Bohinj Ocena: 7,5

„Naprawdę dobre śniadanie , duży wybór”

• Hostel Mama Minka Ocena: 7,9

„Pyszne śniadania i domowy, ręcznie robiony jogurt to poezja. Bardzo miła obsługa. Czuliśmy się jak w domu :) Klimat schroniska młodzieżowego, ale bardzo przyjazny :)”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Bohinj Region

na podstawie 4 602 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com