Bohuslan Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja i miła obsługa”

• „Pokoje jedzenie w restauracji, ”

• Hotel Riverside Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja.”

• „Atmosfera hotelu i jego położenie. No i śniadania. ”

• „Bardzo ladny i czysty domek z dobrym wyposazeniem, mila obsluga. Duzy plac zabaw (co jest wg mnie wazne dla rodzin z dziecmi). Bardzo dobra lokalizacja, jedynie kilka minut jazdy autem do Smögen.”

• Hotell Käringön Ocena: 9,6

„Spory pokój, duże podwójne łóżko i ogromna rozkładana sofa. W pokoju aneks kuchenny, mała kuchenka, lodówka, czajnik. No i najważniejsze: spory balkon z którego widać morze i piękny zachód słońca.”

• Lyckhus Ocena: 10,0

„Wspaniałe przyjęcie przez gospodarzy. Od razu można było wyczuć prawdziwie przyjazną atmosferę. Oprowadzono nas po obiekcie ze wskazaniem wszystkiego co potrzebne. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Ciche i przytulne miejsce. Idealne dla odpoczynku zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Bardzo czysto. Do plaży 3 minuty. Bardzo polecam.”

• Hostel Roddaren Ocena: 6,7

„lokalizacja”

• Hotell Viking Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemny butikowy hotelik. Wnętrza urządzone z godnym podziwu pietyzmem, efekt jest bardzo oryginalny. Pokój posiada wiele udogodnień, m.in. suszarkę do włosów i klapki prysznicowe na wyposażeniu. Ale zdecydowanie największym zaskoczeniem jest śniadanie - tak ogromnego wyboru w bufecie śniadaniowym jeszcze nigdzie nie widziałem, a przy tym wszystkie artykuły były naprawdę wysokiej jakości. Polecam!”

• Rasta Håby Ocena: 10,0

„Smaczne śniadanie w cenie, wygodne łóżka, czysta łazienka. Bardzo życzliwy personel.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Bohuslan