Zatoka Kotor Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Adžić Ocena: 9,2

„Bardzo ładny, przestronny apartament z pralką, wyjście na ogród, przyjaźni gospodarze. Na miejscu okazało się że autobusy przejeżdżające przez zatokę kotorska zatrzymują się 5 min po pełnej godzinie przy stacji benzynowej, która jest oddalona o jakieś 400 m od obiektu. ”

• Hotel Palma Ocena: 10,0

„Jedyny Hotel w Tivat który posiada swoją plaże dodatkowo nie trzeba zabierac ręczników plażowych ze soba gdyz codzienie dostajemy świeże od hotelu ! Świetna lokalizacja w pobliżu mnóstwo sklepów blisko do kawiarni i restauracji. Wifi działa bardzo dobrze nawet na plazy Dobre śniadania duży wybor mozna spróbować rożnych ich śniadaniowych przysmaków Miła pomocna obsługa Hotelu”

• Dada Accommodation Ocena: 8,3

„+ dobry stosunek ceny do jakości + dobrze wyposażona łazienka + dodatkowy pokoik z żelazkami, suszarkami etc + duży balkon + dobrze wyposażona kuchnia”

• Momentera apartments Ocena: 10,0

„Dostaliśmy w pełni wyposażone wygodne, czyściutkie mieszkanie z jedną sypialnią, salonem, łazienką i doskonale wyposażoną kuchnią. Obiekt przygotowany jest na cztery osoby. Apartament mieści się w tym samym budynku, gdzie mieszkają gospodarze, co jest dużym plusem, ponieważ myślę, że dbają o lokal jak o własny dom. Do naszej dyspozycji był też taras na który można było wyjść zarówno z salony, jak i z sypialni. Wyjście zabezpieczone moskitierami. Nie bez znaczenia jest też możliwość zostawienia samochodu w bezpiecznym miejscu. Właścicielka jest osoba pomocną. Skorzystaliśmy z jej propozycji "podrzucenia" nas na stare miasto. Kotor jest miastem turystycznym z całym pakietem udogodnień i utrudnień jakie są charakterystyczne dla takich miast ( korki, duży ruch, brak miejsc parkingowych lub ceny tych miejsc itp. ). Do porannej kawy dostaliśmy przepyszne ciasto. Apartament znajduje się na obrzeżach Kotoru. Jest stąd dogodny dojazd na Lovcen. Myślę, że jest to doskonałe miejsce, aby rozważyć je jako noclegi przy zwiedzaniu Czarnogóry ( Durmitor, przełom Tary, Pivy itp ).”

• Hostel Pupa Ocena: 8,3

„lokalizacja super między starówką a dworcem, obok można wypożyczyć rowery, obsługa naprawdę bardzo pomocna i miła, duża czystość i organizacja”

• Guesthouse Nikoleta Ocena: 10,0

„Niezwykle serdeczni i pomocni gospodarze. Zwłaszcza Pani Wiosna. Lokalizacja znakomita. Pokój z balkonem wychodzącym na plac z 500 letnim drzewem, a to w gąszczu wąziutkich ulic Kotoru jest olbrzymim atutem. Serdecznie polecamy. Iza i Michał Michalscy”

• Hotel Perla Ocena: 9,6

„hotel położony w odległości 15 min. spaceru promenadą do starej części Herceg Novi w spokojnej okloicy, nad samym morzem. Do dyspozycji ( w cenie ) leżaki, rowery. Plaża hotelowa wybetonowana z drabinkami zejścia do morza, graniczy ze żwirową plażą. Pokoje dobrze wyposażone, wygodne łóżka, dobre materace, wysokiej jakości pościel. Śniadania jak na południe Europy - super - trzy posiłki na ciepło, wybór wędlin i serów, dużo warzyw + ciasta i rogaliki na słodko. Personel profesjonalny, życzliwy i uśmiechnięty. Darmowy bezpieczny parking. Serdecznie polecam hotel Perla.”

• Apartments Subotic Ocena: 8,8

„Cudowne miejsce ze śródziemnomorskim klimatem. Zejście z tarasu do wody. Urocze wewnętrzne patio. Polecam.”

• HOTEL 'LIBERTAS' Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa, piękny widok z okna na zatokę, ładny pokój z nowym wyposażeniem, pyszne śniadania, miejsce parkingowe w monitorowanym garażu, codziennie sprzątany pokój, szybkie połączenie z Internetem, z basenu (zewnętrznego) nie korzystaliśmy, ale pomimo początku października nadal wyglądał na czynny”

• Apartmani DDD MAX Ocena: 9,2

„Mieszkaliśmy w apartamencie na parterze z ogródkiem. Bardzo fajne mieszkanie, duży komfort. Podziękowania dla Pana Igora za towarzystwo, wsparcie i dobre wino. Przemiły człowiek. Jedynym problemem były komary, ale kupiliśmy raid do gniazdka i pomogło. Okolica przyjemna, bardzo blisko sklepy, piekarnia i butcher, gdzie można zamówić przygotowanie mięska na grillu. Do plaży schodzi się w dół jakieś 5 minut, która jest kamienista, więc specjalne buciki mogą się przydać, komplet leżaków 9 euro. My mieliśmy swoje.To była druga połowa września, już po sezonie, ale pogoda wciąż piękna i mało ludzi i ta turkusowa woda w morzu i promenada na wieczorne spacery...Podrożowaliśmy samochodem, w związku z czym bardzo przydatne było bezpłatne miejsce parkingowe. Zatoka kotorska jest przepiękna. Ogólnie Czarnogóra nas bardzo miło zaskoczyła. Cudowne wakacje, gorąco polecam.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Zatoka Kotor

na podstawie 10 213 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com